SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastój dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Witam, mam mały problemik z redukcją , otóż przy wadze 103 kg i wzroście 188cm nie chce mi dalej spadać , co powineinem zmienić / uciąć w diecie i ile , ( przy tej diecie zrzuciłem juz 23 kg i dalej nie idzie , jak ważyłem 106 uciąłem sobie 20 g indyka z każdego posiłku i spadło jeszcze jakoś do tych 103 , dalej powineiem ciąć indyka ? bo juz nie wiele mi go zostało w tej diecie , 3 razy w tym robię trening siłowy z hantlami w domu ( wykroki z hantlami , wyciskanie sztangielek , podnoszenie sztangielek wzdłuż tułowia , wykroki itp ogolnie ćwiczę każdą partię co dwa dni) do tego 3x w tyg bieganie po 5 km , basen , gra w piłke , cardio ) może ktoś podpowiedzieć co mogę zmienić w diecie aby dalej spadała waga? mogę jeszcze dodać ze przed i po każdej aktywnosci fizycznej biore 5 g bcaa a w śniadaniu ogolnie używam 50 g białka ale nie mogłem w tej diecie co wrzuciłęm zaznaczyc bo był tylko porcję. Z góry dziękuje za pomoc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Witaj,
Zmieniłbym na twoim miejscu całe podejście do diety. Przejdź na rotację węglowodanów w dni nie treningowe daj węglowodany tylko na noc około 1 gram na kilogram masy ciała. W dni treningowe z kolei daj więcej węglowodanów a mało tłuszczu.
Pozdrawiam



Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2017-04-11 00:13:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Pisz w jednym temacie. Po co zakładasz ich tyle?

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Owoce i warzywa

Następny temat

High fat a budowa masy mięśniowej

WHEY premium