SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakwasy, a trening na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7944

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5647
a czy ja pisze, ze od zakwasow rosna miesnie? nawet bym nie wpadl na tak denne twierdzenie ja tlyko mowie, ze dzieki ciezszemu treningowi zaczely rosnac, a przy tym pojawily sie zakwasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
ok koniec z mojej strony

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7813
"i jak twierdzisz ze masz przyrosty to prawda jest taka ze ich nie masz"


tylko zalezy o co wam chodzi dokładnie bo sie kłucimy a sami nie wiemy czy mamy na mysli rzeźbe czy mase bo na mase to źle wpływa a co do rzeźby dobrze



Ja pierdyle :D Ale ty człowieku piprzysz głupoty. Ja sie tak zastanawiam czy to czasem nie jest Ginomen o którym zobaczyłem temat. Bo zabłysnołeś też w dziale o twarogu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5647
AgentOO7 ale on wie wiecej od nas bo zna kulturystow i dietetykow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 462
od takich fachowców jak 19SFD10 naprawde warto zaczerpnąc rady w dziedzinie treningu, diety czy tez suplementacji;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7813
Kurde ja teraz robie redukcje i widze różnice ale nie mam zakwasów wiec pewnie tej różnicy nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
Georgu Jest chyba jako jedyny normalny na tym forum bo reszta sama sobie zaprzecza A ty nylon nie zgrywaj Cwaniaka ze iim to ty nie jestes bo napinaci sie kazdy umie przez neta :-] więc słucha Georga bo jakos nie błyskasz wiedzą a Georgu tak i tak jak powiedział georgu to z mojej strony tez juz koniec Zycze mega zakwasów bo to jak pompa nylon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
Edit;kim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5647
19SFD10 czy ty nic nie rozumiesz? jezeli widze zmiane 2cm to oznacza ze sa przyrosty wlasnie dzieki ciezszemu treningowi pojawily sie przyrosty, a z tym zakwasy i nie mowie, ze to dzieki zakwasom, nie moja wina, ze masz problemy ze zrozumieniem tekstu a to, ze nei widzisz, ze kazdy w praktycznie kazdym poscie wysiemwa twoja wiedze to tez nie moja wina idz do twarogu twoi kulturysci z zerowa wiedza malo mi imponuja wiec wiesz

apokalipsa: sorki, ale tylko to jeszcze chcialem napisac, aby mu cos uzmyslowic, wiec juz koncze i to moj ostatni post tutaj.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PLAN do OCENY!!

Następny temat

~ Trening Masa ~

WHEY premium