SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaklad - 100 pompek !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
Musisz wydychac powietrze przy wysilku, czyli gdy podnosisz ciezar ciala do gory. Wdech robisz gdy schodzisz dotykać klatą podłogi. Brzuszki te sa bardzo dobrze rozpisane. Kumpel, ktory zaczal a6w mowil, ze trzaska normalnych brzuszkow ok 150, a jak sie wzial za te z a6w to wymiekl po 20. No a teraz juz koncze caly 6-tygodniowy cykl. Naprawde polecam, przed wakacjami, widze duze zmianym, zreszta sa zdjecia na ktorejs stronie z linku, ktory Ci podalem.
pozdro

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1381
brait, po tym treningu co Mawashi Ci zapodał to za 16 tygodni będziesz 200 robił :)
Ja dawno temu też, tak dla dobrego samopoczucia ćwiczyłem sobie tak ,żeby w końcu te 100 pompek zrobić.
A podejście miałem takie:
na każdym teningu zrobic 100 pompek, tylko tak, żeby przerw było coraz mniej...
no więc najpierw było 5x20 (oj tak, cienizna katastrofalna)
jak to mi dobrze szło to było 30, 30 ,20, 20
potem 30, 30, 30 , 10
potem 40, 30, 30
potem 40, 40, 20
potem 50, 30, 20
potem 50, 40, 10
potem 60, 40
potem 70, 30
potem 80, 20

i w końcu 100

niestety nie pamiętam jak dużo czasu zajęło mi dojście do 100

Internal Brain Error !
Smash Your Head against the wall to Reboot.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 281
Ja ten tydzien tez potraktuje jako rozgrzewke bo wymieklem w poniedzialek !! zaraz sie biore za srodowy !! aha i to a6w dobre dobre to ;] posdro

TreNiNG CzyNi MiStrZeM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 281
SLabo jak cholera ;/
15,15,15,15,9,8,5,6
Ale mnie lep nap*****la strasznie !!! ;/;/;/

TreNiNG CzyNi MiStrZeM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
Ja juz jestem " po "
tez nie moge sie pochwalic zebym jakos specjalnie sie wykazal... wypekalem dosc wczesnie a skonczylem na 8 powtorzeniach :(

glowa tez mnie napiepsza chodz juz mniej niz w poniedzialek ale i tak dosc mocno :(

San3eZ spoko ze tez cwiczysz ;D razem razniej :)... ten tydzien rozgrzewkaa chodz niestety czuje za tydzien tez wszystkich powtorzen nie zrobie :)... ale coz byle jakis postep byl...

nie wiem jak Ty ale ja se zapisuje poszczegolne dni zeby widziec czy cos lepiej bedzie ;) czy gorzej ;))).

pozdro

Zmieniony przez - brait w dniu 2005-04-27 20:51:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
Clopaki, zrobcie sobie jakas rozgrzewke przed tymi pompkami, bo wam głowy porozsadza. Nie mozna tyle bez rozgrzewki leciec!!! Ja codziennie robie na max> Wtedy, co sie pierwszy raz wpisalem na tym temacie robilem ok 30. Teraz robie ok 50
pozdro i 3mam kciuki za zaklad

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
JA mam właśnie podobny problem, a właściwie miałem:D JEszcze raz dzięki ziomki. Tylko mam pytanie, czy dacie mi jakieś wskazówki jak robić pompki żeby zrobić ich jak njwięcej?? Jak szeroko powinny być ręce ustawione i takie tam inne wskazówki?? I mam jeszcze pytanie, czy ten plan mogę dołączyć do planu treningowego na żeźbę?? I kiedy najlpeiej robić te treningi(,o jakiej porze)??

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4030
To ja dorzuce cos od siebie.
Jak sie maja pompki do sily podczas wyciskania na klatke?
I czy w ogole ten plan co podales mozna polaczyc z trenigiem masowym na silce?
Bo strasznie cienki jestem na lawce plaskiej (biore tyle samo na klate co na trica na wyciagu oburacz - ale juz wiem caly czas mialem za waski rozstaw dloni i zamiast klatki to trica walilem ) i chcialbym zeby troche sily mi uroslo szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
Maro dzieki :)

zaklad to powazna sprawa i walcze :)
rozgrzewke robie i nawet sie rozciagam ale problem jest w tym , ze przez pare lat kompeletnie NIC nie robilem zwiazanego ze sportem :) wiec teraz ciezko mi idzie chociaz przebiegniecie 400 m ;] a pompki to masakra - cisnienie w lep strzela :)... ale i tego sie naucze...

Pozdro i jedziesz dalej :) czekam az do 100 dobijesz ;D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Robienie pompek to robienie pompek- albo to albo silka. Pompki moga byc przygotowaniem do silowni. nie sa tez przelozeniem na wynik w wyciskaiu na lawce, dzieki pompkom wyrabiamy wytrzymalosc, a zeby duzo wyciskac trzeba wyrobic odpowiednia sile - dzieki malej ilosci powtorzen i duzemu obciazeniu.

Chlopaki, to dopiero poczatki - satysfakcja bedzie w polowie planu jak zauwazycie postepy Pozniej juz bedzie z gorki.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pchnięcie kulą

Następny temat

Plan

WHEY premium