SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zagubiona na starcie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1800kcal, 130g białka, 70g tłuszczu, reszta z węglowodanów. Laska zacznij jeść, bo ciało masz 15 lat stasze niż wynika z Twojej metryki

No i ja się pytam, co tu jest priorytetem: sylwetka, biegi czy SW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Chwilowe problemy techniczne z internetem.
Ale ćwiczę i w przyszłym tygodniu powinnam wrócić, jak się z wszystkim wyrobię.
Byłam też na siłowni zobaczyć, jak to wygląda.
Dietka trochę trudniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Miałam dzisiaj dość ciekawe przeżycie - pojechałam zobaczyć, jak wygląda jedna z bliższych dla mnie siłowni. Na wstępie zostałam poinformowana (jeszcze zanim się odezwałam), że solarium tam nie ma (nie chodzę, bo szkoda mi skóry). Po wyjaśnieniu, że interesuje mnie siłownia i chciałabym się dowiedzieć, jakie są na niej sprzęty, udzielono mi info, że na tę siłownię nie chodzą kobiety, a osoba udzielająca info nie ma o sprzęcie pojęcia, bo z niego nie korzysta. Trochę mnie to przybiło, ale postanowiłam jednak zaryzykować i poprosiłam o pokazanie sali ćwiczeń. No i tu następny zonk - 6 ławeczek do wyciskania na klatę i zestaw hantli. Nie ma maszyn jako takich do ćwiczeń nóg, a ja nie mam pojęcia, co z tym fantem zrobić.
Zobaczę jeszcze jedną siłownię, ale zaczynam zastanawiać się poważnie, czy nie pozostać na ćwiczeniach w domu.

Wklejam dzisiejszy plan żywieniowy. Napiszcie, co mam jeszcze zmienić.


Oczywiście do wszystkiego są dodawane warzywka - pomidorki, sałata, marchewka, ogórek.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2012-11-20 12:56:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7380
Nie traktuj tego jako wyrocznię, bo dopiero się uczę, ale:
nabiału max 150g (ty masz 250)
tego kalafiora nie powinnaś chyba wliczać, bo to też warzywo
i tuńczyka lepiej wybierać z wody lub w sosie własnym, bo ten olej w którym on pływa to konkretny syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
j.w.+
w pierwszym posiłku brak białka (jaja/mięso/ryba)
w drugim brak węgli

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8204
Ugh, współczuję pierwszego podejścia w wyborze siłowni, obrzydliwa ignorancja i brak profesjonalizmu, na pewno nie przestawaj szukać - być może ktoś z Twoich znajomych ćwiczy w jakimś porządnym klubie? często sprawdza się właśnie wybór poprzez marketing szeptany. W każdym razie szukaj szukaj, ćwiczenia w domu to megaprzepaść w porównaniu z dobrą siłownią + widok fajnie wyglądających ludzi +100 motywacji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2398
mozna też zapytac googla, na różnych forach ludzie wymieniają się opiniami dot. siłowni

What did you do today to bring you ONE STEP CLOSER to your goal?

------
http://www.sfd.pl/Gabi_x89_/_redukcja_-t896962.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Dzięki wszystkim za porady. Jak widać nie bardzo mi to idzie.
Co do siłowni, to znalazłam jeszcze 2. Jedna ma tylko parę sprzętów, a druga (fajniejsza) z jakiegoś powodu jest czynna w godzinach popołudniowych. Jeszcze nie zrezygnowałam.
Czekam też na gryf 150 cm i hantle.

Od jutra zaczynam robić sobie ćwiczenia A dla 3-4 tygodnia.
I tutaj mam pytanie - czy to ma wyglądać tak, że ćwiczenie zajmują mi jakieś 20 min i kończę (nie sprawdzałam dokładnie), czy powinnam dodać jakieś aeroby do pełnej godziny? Ewentualnie, czy może być tak, że jutro tylko te ćwiczenia, a na drugi dzień bieg przez godzinę? Wolałabym tę pierwszą wersję, bo potem nie mam kiedy.
Poniżej dzisiejsze jedzonko i plan na jutro, żebyście mi doradziły, co mam wywalić, albo czym zastąpić.
Chleb upieczony z mąki razowej przez moją koleżankę. Nie wiem, czy taki może być, czy nie. Od razu napiszę, że kanapki to jedyna rzecz, która ratuje mi skórę w pracy przez cały dzień (szybkie kęsy), bo mam tylko 1 przerwę i wtedy więcej czasu na zjedzenie ew. obiadu.





Jabłko z ryżem jako danie po treningowe.

A i w dzisiejszym śniadaniu była kromka chleba dodatkowo.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2012-11-22 00:35:07

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2012-11-22 00:38:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7380
w trzecim posiłku brakuje ci białka i tłuszczy. To jajko z ostatniego by się przydało...

Zmieniony przez - tanka w dniu 2012-11-22 03:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Dzięki. Jajo jest już na swoim miejscu.
No i co myślicie o kaszance swojskiej (kasza drobna + wiadomo co) lub ew. jajecznicy na 4 małych plasterkach swojskiej kiełbasy. Czy można to potraktować jako źródło tłuszczu (bardzo okazjonalnie)? Czy jednak definitywnie nie.
Mój cel na razie to utrata zbędnej tkanki tłuszczowej i ładniejsze proporcje. Mam jednak wrażenie, że przy moich szerokich biodrach (mówię o kośćcu) nigdy nie będę wyglądać proporcjonalnie.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2012-11-22 19:19:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdrowym być...

Następny temat

Gabi_x89 / redukcja

WHEY premium