SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zagubiona na starcie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
to dobrze , jutro zrobisz siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5128
Ja to będę udawać, bo jestem przeziębiona ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania mi wszystko powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Zniknęła mi wczorajsza dietka, ale micha była czysta i wg zaleceń.


Udało się spotkać z ANN i KasiąSilver.
Okazało się, że mam problem z przysiadami. RDL chyba w miarę, a MC muszę poprawić w pierwszej fazie. Dobrze, że chociaż wykroki ze sztangą wychodzą. Nie ma sensu za dużo pisać - Ann wyłapała wszystkie błędy i pokazała "właściwe tory". Oby teraz już ich nie robić.

Kasia - dzięki za bardzo miłe towarzystwo.

Ann - również dzięki za miłe towarzystwo i duuuuuużżżżżżżżżą cierpliwość (nie dostałam różową hantelką za męczenie pytaniami - hurrrrrrra). Mam nadzieję, że się jeszcze z nami spotkasz.

Dziewczyny - duży szacun.


Marta - na pewno już wiesz od Ann co i jak. Jaki plan ćwiczeniowy teraz? Czym zastąpić te nieszczęsne przysiady? Oczywiście będę pracować nad opanowaniem tego ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5128
To było super doświadczenie, dzięki dziewczyny :)

ach, te przysiady....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Również dziękuję za miłe spotkanie . Cieszę się , że mogłam pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Hm. Dzisiaj pracowity dzień pod kątem treningu: 2xsw, a potem bieg "ślizgowy" 40 min.
Dietka gorzej - micha czysta, ale nie zaplanowałam wcześniej, bo niespodziewany wyjazd i po wpisaniu okazało się, że na śniadanie zjadłam prawie cały przydział tłuszczu, a ostateczny bilans wskazuje 80, więc o 10 powyżej założeń. Z drugiej strony - duży wysiłek był, więc chyba nie powinno mnie zabić ta większa ilość tłuszczu?

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-01-12 17:15:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Naskarżono mi

Robaczku, zamiast klasycznych przysiadów rób boks-przysiady.
Do tego będzie takie coś: dziś robisz 5 przysiadów bez obciążenia, jutro 10 i tak codziennie dodajesz po 5, aż dojdziesz do 50. Oczywiście przysiad jak najgłębszy, ręce trzymasz wyciągnięte przed sobą, pięt nie wolno odrywać od podłogi.

Do tego, callanetics 2-3x w tygodniu oraz codzienne rozciąganie ze szczególnym naciskiem na dwugłowe uda i cały zad.

Dojdziesz do 50 przysiadów, będzie niespodzianka przysiadowa



Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-01-13 12:14:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Porando zajrzyj do postu Mawashiego tam masz nawet filmik do takiego mega szybkiego rozciąganka do codziennego wykonywania, nie tylko kręgosłup podziękuje ale i pomoże na poślady i dwugłowe

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdrowym być...

Następny temat

Gabi_x89 / redukcja

WHEY premium