SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zagubiona na starcie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Ćwiczę dalej, jak do tej pory.
Poniżej dietka zaległa dzisiejsza i plan na jutro.









Banan będzie zaraz po treningu z odżywką, bo jutro ćwiczonka i potem planuję pobiegać jakieś 30 min.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2012-11-26 00:09:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Marta cie pytała co jest u ciebie priorytetem bo łapiesz pare srok za ogon a to nigdy sie nie sprawdza
ile masz w nadgarstku i kostce centymetrów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Kostka - 25
Nadgarstek - 17
Bo jakoś ciężko mi to określić do końca. Nigdy nie wyglądałam super szczupło. Mam dosyć szeroki sam kościec i nie wiem, czy jest to jakieś ograniczenie. Podoba mi się codzienny wygląd pań startujących w fitness sylwetkowym (jeszcze bardziej konkursowy, ale wiem, że się odwadniają przed konkursem). Jednak z tego, co widzę, są to raczej osoby o drobnej budowie, które nie miały problemów nawet z lekką nadwagą. Ja na samych kościach miednicy (chyba kolcowe) mam 95. Co do biegania, to przestałam (jest już zimno, a ja i tak jestem przeziębiona). Mam plan biegać teraz ew. 2-3 razy w tygodniu max 45 min albo po ćwiczeniach przez 30 min. i to też nie zawsze ze względu na czas (ale jak napiszecie, że trzeba, to będę inaczej planować treningi). Odnośnie sw, to raczej nie ma tam elem. siłowych za dużo, raczej techniczne i nie wiem, dlaczego miałby w jakikolwiek sposób kolidować ze sportami siłowymi.
Rozpisałam się, więc podsumowując - chcę mieć "sportowy" wygląd. A jak dam radę, to będę chcieć więcej.



Zmieniony przez - porandojin w dniu 2012-11-26 11:27:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie masz szerszej kostki niz ja, nadgarstek tak wiec nie wiem czy cos zle nie mierzysz , a w tej chwili nie jestes w stanie stwierdzic ile masz na kosciach bo po prostu masz duzo tłuszczu przy 80cm w talii i 112 w biodrach nie masz szansy wymierzyć wielkości swojej miednicy
a ze jestes cięzszej to nie jest jeszcze niczym złym, i zrób sobie zdjęcia.
pierw schudnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Nadgarstek mierzyłam na tej wystającej kostce. Zdjęcia były wysłane do Marty, bo mam straszne opory przed publikacją.

PS
Dziękuję za nawiedzenie mnie.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2012-11-26 11:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
acha.. oki To ona wie wszystko, to nie narzekaj tylko działaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Mam swój gryf !!!!!!!!!!!
Z radości do robionej serii ćwiczeń dodałam jeszcze po serii wykroków z gryfem po 15 na nogę.
Jeszcze nie mam hantli i obciążeń


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2012-11-26 16:25:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i na czym stanęło, będziesz ćwiczyć w domu czy na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
I tutaj chciałam prosić Ciebie o poradę - co lepsze w moim przypadku? Z jednej strony zaczęłam już kompletować swoją siłownię, ale z drugiej pewnie siłownia profesjonalna bardziej się opłaca na dłuższą metę. Zamykają ją o 21 (dodatkowo dojazd), więc, kiedy właśnie o tej godzinie kończę odpada. Zostaje mi wtedy trening w domu. Wobec tego w te dni i tak musiałabym ćwiczyć w domu, żeby zachować cykl ćwiczeń.
I teraz przedstawię swój dylemat:

1. Ćwiczę w domu całe ciało 3x w tygodniu do czasu, aż stwierdzisz, że powinnam zacząć ćwiczyć osobno poszczególne partie mięśni. I wtedy np. górne partie mogę ćwiczyć w domu, a nogi na maszynach w siłowni. Dodatkowo, w dni, w które nie da rady siłka - ćwiczenia w domu.

2. Chodzę na siłownię w miarę rytmu 3x w tygodniu, a w dni w które nie mogę iść na siłownię, ćwiczę w domu z tym co mam. Tylko nie wiem, czy tak można.

3. Ćwiczę na siłowni 3x w tygodniu i 3x w tygodniu ćwiczę w domu(np. pn - sił, wt - dom, śr - dom, czw - sił, pt - sił, sb - dom, ale następny tydzień pn - sił, wt- nic, śr - nic, czw - sił, pt - dom, sb - nic, nd - dom).

Co lepsze i czy można w ogóle mówić o rezultatach ćwicząc raz w domu, raz w siłowni.

Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2012-11-26 19:07:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdrowym być...

Następny temat

Gabi_x89 / redukcja

WHEY premium