SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczać juz czas najwyższy i zmienić się na lepsze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1490


Dzisiejsze 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1490


Dzisiejsze 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Od marca, taki postep ?
Ja p....e !!!
Masz charakter, to Ci powiem !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
No powiem szczerze że jestem mile zaskoczony
Po pierwsze porównując fotki te z pierwszej strony do tych powyżej różnica ogromna wręcz cały fat zleciał .
Jako że Twoje cele trening jest inny od większości z nas to sylwetka jakbym tu powiedział idealna do Twoich zainteresowań .
Myślę że możesz śmiało zacząć masowanie bo redukcja wypadła pomyślnie

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1490
Dzięki chłopaki.

Na żywo wydaje mi się trochę lepiej widać te zmiany, fakt że jeszcze nie opanowałem dobrej jakości przesyłania zdjęć. Brak czasu niestety na to narazie.

Dzisiaj "Kravka" tak samo, identycznie jak wczoraj. Robiłem ten trening godzinę po posiłku potreningowym po siłce.


Siłownia :

Rozgrzewka najpierw.

Potem:

1.Przysiady ze sztangą 1 x 5 pwt. 90 kg. i 1 x 9 pwt. 85 kg.

2.Wyprosty nóg na maszynie 1 x 5 pwt. 40 kg. i 1 x 9 pwt. 35 kg.

3.Zginanie nóg na maszynie 2x8 bezpiecznie : 1 x 5 pwt. 10 kg. i 1 x 9 pwt. 5 kg.

4.Martwy ciąg na ugiętych nogach 1 x 5 pwt. 110 kg. i 1 x 9 pwt. 100 kg.

5.Podciąganie sztangi w opadzie tułowia 1 x 5 pwt. 85 kg. 1 x 9 pwt. 80 kg.

6.Wyciskanie sztangi na skośnej ławce 1 x 5 pwt. 70 kg. i 1 x 9 pwt. 65 kg.

7.Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej leżąc w wąskim uchwycie 1 x 5 pwt. 75 kg. i 1 x 9 pwt. 65 kg.

8.Wyciskanie sztangi zza karku siedząc 1 x 5 pwt. 45 kg. i 1 x 9 pwt. 40 kg.

9.Unoszenie przodem rąk ze sztanga stojąc 1 x 5 pwt. 25 kg. i 1 x 9 pwt. 22,5 kg.

10.Francuskie wyciskanie sztangielki jednorącz 1 x 5 pwt. 20 kg. i 1 x 9 pwt. 15 kg.

11.Naprzemienne unoszenie ramion ze sztangielkami trzymanymi podchwytem 1 x 5 pwt. 20 kg. i 1 x 9 pwt. 20 kg.

12.Unoszenie przedramion ze sztangą trzymaną nachwytem, stojąc 1 x 5 pwt., 35 kg. i 1 x 9 pwt. 30 kg.

13.Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia 1 x 5 pwt. 2 x 20 kg. i 1 x 9 pwt. 2 x 15 kg.

14.Chód ze wspięciami na palce ze sztangielkami trzymanymi w obydwu rękach 2 x 5 i 9 w drugiej pwt. Dwie sztangielki po jednej w każdej z rąk, jedna sztangielka warzy 20 kg. Razem łącznie obciążenie w obydwu seriach wynosi 40 kg.

15.Spinanie brzucha w leżeniu 2 x 25 pwt.

16.Unoszenie nóg w leżeniu na skośnej ławce głową w górę 2 x 25 pwt.


17. Podciąganie na drążku nachwytem do karku 2 x ile się mi uda zrobić 6 pwt. i druga seria 5 pełnych w tych dwóch seriach powtórzeń.

18. Uginania przedramion naprzemiennie ze sztangielkami w chwycie młotkowym 1 x 5 pwt. 2 x 20 kg. oraz w drugiej serii 9 pwt. 2 x 18,5 kg.

Po wszystkim rozciąganie i wychładzanie organizmu po ćwiczeniach.

Jedzenie:

I posiłek śniadanie godz.10:00

-białko z jajek 200 g
-płatki owsiane 50 g.
-warzywa
-kromka chleba razowego

II posiłek 2-gie śniadanie godz.13:00 Przedtreningowy dzisiaj

-ryba 150 gram
-warzywa
-kromka pieczywa razowego


III posiłek godz. 16:00 Potreningowy pierwszy

-mięso z piersi z kurczaka
-ryż biały 40 gram.

IV posiłek godz. 19:40 Pewnie.

-mięso z piersi z kurczaka 150 gram
-49 gram popcornu
-duży jogurt 500 Ml + trochę płatków kukurydzianych do niego.



V posiłek, godzina: Pewnie 22:30, i pewnie tak:

-chudy twaróg 150 gram.
-jeden browar :).

Nie palę.

Aha w diecie do tego 3 x razy zielona herbata była pita + dwa razy magnez z witaminą b6 był, taki do rozpuszczenia w wodzie.


Zmieniony przez - Dalton_200 w dniu 2009-06-19 20:21:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1490
Błąd posiłek piąty będę jadł dopiero teraz.

Zmieniony przez - Dalton_200 w dniu 2009-06-19 20:27:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1490
Demolub moje cele nie są inne chyba od waszych.

Taj jak na poczczątku tego napisałem dziennika, chce zamienić początkowe proporcje budowy ciała jak zaczynałem ten dziennik planem tylko sześciotygodniowym. Tak więc z 85 kg ogólnej zi 25.1 % tłuszczu w organiżmie na 85 kg twardej zbitej masy mięśniowej z tylko około 8 % tkanki tłuszczowej w oraganiżmie.
A to wszystko oczywiście bez soku tak jak do tej pory, odżywki z penością będą i to już niedługo ale bez sterydów i innych tego typu, żadnych prohormonów. Na razie z suplementów to witaminy, zielona herbata oraz magnez + witamina b6.

Co do celów związanych z "Kravką" to chce być jak najbardziej zwinny, szybki, techniki wykonywać poprawnie technicznie umieć praktycznie połączyć je w sensowne kombinacje z jednoczesną obroną i atakiem, potrafić robić solidny szpagat - to się tyczy celów domowych.

Do celów już jak zacznę ponownie ćwiczyć Krav Maga w sekcji, to chcę nabyć praktycznych umiejętnoąsi samobrony, poprawić technikę i w dłuższej perspektywie uczyć innych tego systemu.

Dużo pracy przede mną lecz nie boę jej się, patrzę w przyszłość Pewnie. Wiem że dam radę.

Zmieniony przez - Dalton_200 w dniu 2009-06-19 22:17:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Dalton Właśnie moje słowa się odnosiły że Twoje cele i treningisą trochę inne bo jak sam napisałeś :
Co do celów związanych z "Kravką" to chce być jak najbardziej zwinny, szybki, techniki wykonywać poprawnie technicznie umieć praktycznie połączyć je w sensowne kombinacje z jednoczesną obroną i atakiem, potrafić robić solidny szpagat

Więc zdawało mi się właśnie że chcesz utrzymać raczej typ budowy Knife bo ten typ sprzyja tym wszystkim zwinnościowym cechom. Ale wcale nie znaczy że 5 czy 10 kg czystej masy mięśniowej stanie Ci na przeszkodzie wręcz przeciwnie będziesz potężniejszy co jeszcze bardziej podniesie Twoją siłę że tak powiem .

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 272 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1490
Co do końca redukcji to jeszcze na niej jadę do końca tego planu treningowego dla początkujących na siłce, około dwa tygodnie może trochę dłużej w zależności od postępów. Nie enabyłem jeszcze odpowiedniej definicji oraz rzeżby brzucha, tłuszczyku jest troszeczkę jeszcze na brzuchu.
Poza tym siła i masa mięśniowa cały czas powoli bo powoli idzie w górę tak więc co tu zmieniać narazie, nic więcej niemógłbym chcieć obecnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112
Aż przyjemnie popatrzec )

Czytuję i dalszych takich postępów życzę!!!

Zdechnijmy wszyscy
Na ścieżce z róż w sławie i chwale
W smutku...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst dni treningowe

Następny temat

cwiczenia na brzuch

WHEY premium