SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z rańca ^^

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6227
Siemka a wiec mam maly problem ^^ tzn. wstaje rano na trening czyli 6:00 i odrazo szama 4 jaja gotowane 240g {100g platkow owsianych 250 ml mleka 1.5% + 40g rodzynek}koncze posilek tak 15 po 6:00 potem na 7:00 trening
i tu tkwi caly problem dyskomfort na treningu bekanie + pilot + chec wymiotowania (inaczej nie moge bo potem mam prace 9:00 do 17:00 wiec trening chce robic rano zeby miec wiecej czasu wieczorem wiecie jak to jest hehe ^^}

wpadlem na taki plan co wy na to jak bym walnoa sobie z rana koktajl (suple odpadaja carbo gainery wpc) 4 jajka surowe + glukoza ?
aha i czy znacie jakies dobre przepisy na niedrogie koktajle energetyczne domowej roboty ?
z gory dzieki i pozdrawiam acp_45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6227
Sowini thx ale ja jestem typem czlowieka ktory musi wszamac cos przed treningiem (bialko+wegiel) inaczej nie mam sily trenowac

rano wszamalem ryz + cycek i tylko bekalem bylo troche lepiej
jeszcze walne 2 testy chyba ze ktos podsunie jakis diaboliczny plan ^^

dzieki wszystkim za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754921
A nie mozesz pozniej dac tego treningu? Te posilki co napisales nie wygladaja najlepiej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6227
domer chcial bym ale nie moge praca dziewczyna itp a z silki nie zrezygnuje :)
myslisz ze w tym wypadku koktajl sie nie sprawdzi ?

Zmieniony przez - ACP.45 w dniu 2007-09-12 14:24:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 457 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10700
a nie boisz sie salmonelli ? z tych jaj surowych
co do koktajli to np,.https://www.sfd.pl/koktajle_masowe-t300741-s3.html
na forum jest duzo przepisow
ale z tym treningiem rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6227
Dzieks tomas Przyda sie a z treningiem z rana jest tylko jeden bol ze nie moge dostarczyc paiwa przed :(

przydalo by sie jeszcze pare odpowiedzi rad ^^ i sugesti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
płatki , jajka itp 1h na strawienie to bardzo mało , może coś nieco bardziej przetworzonego np. makaron z mięsem bądz ryż biały + wpc , do jednego jak i drugiego nieco oliwy można śmiało dodać. To że jest ci niedobrze spowodowane jest że dużo treści pokarmowej jest w żółądku w dużyj mierze niestrawiona. Zapewne uczucie jak byś piłke miał w żołądku podczas ćwiczeń nie jest ci obce.


zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6227
Rothen Zapewne uczucie jak byś piłke miał w żołądku podczas ćwiczeń nie jest ci obce. Hehe cos w tym jest ;) makaron ryz jeszcze przejdzie chyba, ale miecho odpada tez sie dlugo trawi i tez mam ochote na spawy po nim ewentualnie makaron+twarog

A Moze koktajl juz sie na niego uparlem nie bylo by lepiej plyn szybciej sie trawi ^^ odrazu z rana napoj bogow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
aminokwasy z twarogu przez 8 h są dostaraczane od chwili zjedzenia a od chudego mięsa z jakieś 2 h

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4634
Miałem ten sam problem co ty (straszne odruchy wymiotne) tylko później trening miałem. Makron i twaróg będzie ok, mi pomogło. Lekko tylko mi sie odbijało czasem teraz zamiast twarogu jem mięso mielone i tez jest git problem był chyba w źródle węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
zaraz po wstaniu ciezko sie je chyba najlepsze rozwiazanie to wczesniej wstac niz wstajesz, albo nie obrzeraj sie zbytnio przed silka(tak abys ne zasab) tylko tak gdzies 30 min po cwiczeniu, czyli np w pracy jesli oczywiscie masz taka mozliwosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6227
Dzieki panowie za help zrobie experyment na sobie tzn jakis koktajl najpierw potem zmienie zrudlo wegla i wstane sobie wczesniej i zobacze jak mi jest najlepiej jeszcze raz thx dal bym po sogaczu ale nie mam abo :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Nie bój się solić"

Następny temat

Jak przyspieszyć przemianę materii ?

WHEY premium