SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZBICIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222
Ghorta, może i dla dzieci, dla mnie również. Doskonale wiem co to jest BMR czy też PPM i CPM.
W dodatku nie mówię, że wierzę Tanicie - gdzie bym się nie ważyła wyniki takie same. Mierzę się co jakiś czas i jednak widzę, ze tłuszcz wzrasta.
I nie prosiłam o to, abyście mówili, że tyle i tyle zjada dziecko.
Chciałam jedynie uzyskać pomoc, dowiedzieć się czy macie jakiś pomysł dlaczego wzrasta tkanka tłuszczowa mimo diety i cardio itp itp itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale mnie to wcale nie dziwi. Tzn tanita to szajs, ale na tak niskiej kaloryczności bardzo możliwe, że się zatłuszczasz. Nie ty pierwsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jesli przyjmujesz za mało kalorii...robisz siłowy i do tego cardio, to to reakcja obronna organizmu...1100kcal tak jak Ghorta powiedziała jest dla dziecka, albo żeby leżeć i pachnieć...
W takich wypadkach wszystko fajnie pięknie jest przez chwilę, a pozniej organizm zbiera kcal nawet z sałąty...
Zacznij normalnie się odżywiać, budować mięśnie buduje sie na dodtanim bilansie, bo rozumiem ,zę skoro chudnać nie chcesz, to chcesz dobudować?
Ale na 1100...to nie sądzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356257
No to żeby pomóc potrzebujemy kompletu informacji zgodnie z ankietą obowiązującą w tym dziale - bo tak, to możemy sobie gdybać.
Jeżeli masz słabą dietę, to możesz być skinny fat - i tkanka tłuszczowa rośnie, bo organizm odkłada co może wchodząc w tryb "idzie głód - oszczędzamy". A to, co wkleiłaś jako przykład odżywiania, to nie wygląda za dobrze. Niestety.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222
Eh, najpierw jednak chciałam zbić tłuszcz.
Dzieki za rady. Co do diety - mam od dość dobrze znanego trenera, ale lepiej nie mówić głośno.
Przejechałam się w takim razie na nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12193 Napisanych postów 22035 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627597
Aż jestem ciekawa jak ten tłuszcz na Tobie wygląda... Ostatni raz ważyłam 40kilka w podstawówce i bynajmniej nie w ostatniej klasie. A TY dorosła kobieta jesteś...Coś mi tu nie gra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222
No widzisz, jak się nie ma woreczka żołciowego to dużo się zmienia, ale to trzeba przeżyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222
wie ktoś jak się usuwa post? Myślę, że jest tu nie potrzebny i nikt niczego konkretnego się nie dowie, dlatego lepiej usunąć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
a czego konkretnego byś chciała się dowiedzieć? wszyscy Ci napisali jak jest. Dieta głodowa, ważysz bardzo mało przy Twoim wzroście, albo coś z tym zrobisz, albo nic się nie zmieni,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Z czego wyliczyłaś takie zapotrzebowanie ? Bo nawet jakbyś pod respiratorem leżała to masz wyższe ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ramiona- odwieczny problem

Następny temat

Dieta i ćwiczenia z hashimoto

WHEY premium