SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAKLADAM KLUB ENDOMORFIKÓW

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33922

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
Dlatego zawsze rozp*****lały mnie stwierdzenia że dieta to 80 % sukcesu. Rzecz to bardzo istotna, ale genetyka jest najwazniejsza czy się to komuś podoba czy nie. Rothen, Seba - na Waszym miejscu absolutnie nie robił bym masy (chyba że na SAA) bo nigdy nie będzie to wyglądało zayebiście. Treningi mogą być na rozbudowanie sylwetki (bo te śmieszne 20-25 powtórzeń na rzezbie to sorry ) ale bilans kaloryczny na zero. Do tego HIIT przeplatane z Aerobami i jakoś będziecie wyglądać. W ostateczności pokusiłbym się o wizytę u endokrynologa i poprosił o rozpiske T3 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
no z zasnieciem tez mam problemy ale to chyba od domowego ZMA przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Też tak mam ;]
Musze "lekosen" łykać, który i tak g**** daje, bo się mecze po 2-3 godziny zanim zasne. Mimo tego, że jestem padnięty fizycznie po aerobach, treninach itd.
Myśle, że pełna adaptacja mogłaby nastąpić, gdyby nie ładowania węglowodanowe, które zakłócają w pewien sposób proces adaptacji(dwa kroki w przód, jeden do tyłu).

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
wlasciwie to jaka jest roznica jak wbije propa prolongatum czy omke?test to test, tylko ze omka dluzej siedzi i nie trzeba tak czesto sie kluc, moze ktos mi roznice wytlumaczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
dołanczam sie do klubu tez jestem endo ale z tego co czytałem ( 1 strona ) to nie jest ze mna jeszcze tak najgorzej ale tez ****a mało jem, ciagłe liczenie kcal, jakies diety i nie chudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
dlatego ja mysalem nad olaniem ladowan ale raczej energi by nie bylo a jesli np ktos by zastosowal winstrol wtedy moglby olac ladowania calkowicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no własnie to był jeden z tcy powodów z którymi CKD coś mi nie podchodzi chodz wiele tygodni ba miesięcy na niej spędzałem, kładłem się spać i ten spokojny umysł i wolny własnie nie dawał mi spać tak jakoś no nie wiem jak to wytłumaczyć CICHO było i męczyłem się ze zaśnięciem nie wiem od czego to może własnie z powodu braku glukozy


Chudzio ile planuejsz na CKD jechać cały czas ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
judasz taka ze test z dluszych estrow krazy we krwi i armotyzuje ale nie jest aktywny cos takego i wtedy jest wiecej estrogenu gino sie robi itp a propa mozna stale konrtolowac i jest o wiele lepszy dla ludzi z nasza genetyką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"wlasciwie to jaka jest roznica jak wbije propa prolongatum czy omke?test to test" jest różnica , poczytaj artykuł Holdera o testach
właśnie Eczek po krótce to streścił

Zmieniony przez - Seba81 w dniu 2006-04-22 12:51:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
mozesz dac link do artykulu ?a co il epowinno sie wbijac propa i czy w aptece mozna go dotac? i jescze raz wam radze zebysci esprobowali hormono wtarczycy to wam powinno pomoc do pewnego stopnia, jak cyklicznie caly czas to biore, popmrostu wy macie naturalnie niski poziom h.tarczycy i zadnaa dieta ani cwiczenia tego nie zmienia, a i jescze tak amal aciekawostka od brania 50 mcg eurothyxu testosteron mi podskoczyl z 3 do 5,4 wiec h.tarczycy podnosza tez testosteron proste
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

3000kcal na CKD?

Następny temat

Redukcja czy masa - jaki objąć kierunek?

WHEY premium