SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAKLADAM KLUB ENDOMORFIKÓW

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
ogulnie ja zaowarzylem ostanio ze powyzej tego poziomu fatu co mam nie wejde raczej bo byly okresy kedy jadlem nawet do 600g ww (np po treningu 500g makaronu i 200g twarogu tyle potrafie wszamac i sie nie najesc) no ja jakbym sie przez cala redukcje tak czul jak dzis to bym spokojnie wytrwal apetyt =0 ale to chyba dzieki kawie i tusiemu oby tak dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
NIEKTÓRZY Z WAS NIE SA ENDOMORFAMI TYLKO JESTESCIE GRUBI PO PROSTU, NIEKTORZY MAJA NIEDOCZYNNOSC TARCZYCY, CHOCIAZ PRZY ENDOMORFICZNEJ BUDOWIE TEZ MA SIE NISKI POZIOM H. TARCZYCY, NAJWAZNIEJSZE CO CHARAKTERYZUJE ENDOMORFA TO DUZA DUPA, SEROKIE BIODRA , KOBIECA SYLWETKA,NAWET STAWAW NIE TRZEBA MIEC GRUBYCH,ja zawsze od dziecka uprawialem sporty, pilka, biegi itp, jako dziecko bylem bardzo chudy, ale dupe zawsze mialem duza tak ze spodnie jesli w pasie byly ok to w dupie za ciasne zawsze,niestety z wiekiem bedzie coraz gorzej mimo ze trening i diete doprowadzilem do extermum to jestem gladszy niz 5 lat temu, chociaz waga mi stoi waze 85 przy 183 cm, ale caly tluszcz gromadzi mi sie na dupie i nogach, mimo ze w pasie mam tylko 80 cm, a jak czytam ze nie ktorzy robi agodzine aerobo wcodzienie to smiac mi sie chce , ja robiee 3 godziny dziennie z owinietymi wokol dupy 3 recznikiami i termogenicznymi opaskami i kocem, na h.tarczycy, eferdynie i johambinie plus nolwa, a i pamietajcie ze trzeba tez prolaktyne obnizyc, bo ona tez powoduje tluszcz w kobiecych rejonach, i i te przeklete miekkie miesnie zawsze, a no i malo sie poce
czy wy tez macie zapchane gruczoly lojowe na skorze?
czy macie lekka ginekomastie ,czyli male twarde guzki tuz pod sutkami wyczuwalne po scisnieciu?to wszystko jest powiazane

najlepiej dajcie tu wody od tylu czyli zeby bylo widac tylek,moze byc w majtkach ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
jak zaczynalem przygode z silownie, to moim celem bylo wymodelowanie sylwetki i krata na bruzchu, wtedy myslalem, ze wystarczy tylko pochodzic troche na silownie hehe ci mlodzi to sa idealisci, teraz juz raczej w kratke nie wierze, bym musial chyba do 70 kilo dojsc i stac sie kompletnym sucharem, ale dobra starczy tego narzekania, trzeba brac sie ostro do roboty jak ktos wyzej pisal, a dzisiaj jeszcze grill mnie czeka, piers zakupiona, wiec raczej nic sie nie stanie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54


oto typowa endomorfowa dupa, jak u kobiety!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3751
przerazajace

trzymaj sie kupy bo kupy nikt nie ruszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
nie wierze ze tak facet moze miec.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
ale prawdziwe , oczywiscie to jest modelowy przyklad czystego endomorfizmu, oczywiscie wiekszosc z was jest gdzies pomiedzy ale tak to w skrocie wyglada niestety ,pamietam ze jak bylem maly to chciales sobie pila spilowac kosci biodrowe bo byly za szerokie i na basenie brali mnie za kobiete jak mialem czepek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3751
jedynie chyba moze coniektorym pomoc operacja (odsysanie tluszczu) , jak juz wszystkiego probowali i nic nie pomaga nie widze innej opcji

trzymaj sie kupy bo kupy nikt nie ruszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
ja potrzebuje wyrwalosci....... do trzymania diety i zobacze wtedy moze pomorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
eczek masz dobra genetyke z tego co widzialem, nie jest zle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

3000kcal na CKD?

Następny temat

Redukcja czy masa - jaki objąć kierunek?

WHEY premium