SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAKLADAM KLUB ENDOMORFIKÓW

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33965

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
nie jestes endomorfem , bo na brzuchu tylko odklada sie tluszc mezo i ekto wiec WYPAD!!!!zartuje oczywiscie:). rzeczywiscie marnie, zbadaj najpierw hormony i wroc z wynikami na forum.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
I jeszcze co do tego brzucha to nie mam szans go zrzucić, bo bym musiał zejść do jakiś 50 kg, a przy moim wzroście to oznacza zgon. Przy redukcji wszystko chudnie a brzuch zostaje. W pasie mam prawie 100 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
masz zaburzenia jakies dlatego idzie ci w brzuch tylko, moze cukryzca lub nietolerancja wegli? zbadaj sie, ewentualnie zostaje liposukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
judaszxxx, masz rację z tym że jak się schudnie to dupsko zostaje duże
ja zaczynam dochodzic do wniosku, że trzeba będzie się pogodzić z tym jak jest, ćwiczyć będę bo lubię, a jak się nie podobam kobietom to trudno
moze wkońcu jakaś niuńka się znajdzie, tym bardziej, że ja jako grubasek, też gustuję w "dużych" dziewczynkach, powaga, lubię dziewczyny z duzym biustem, dużymi pupami (oczywiście w granicach rozsądku ) a i kragły brzuszek z małymi fałdkami mnie kręci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
Może typowym endomorfikiem nie jestem, ale jestem takim mieszańcem najgorszych cech ekto i endo.
Jeszcze powiem na czym by mi zależało. Chciałbym żeby tłuszcz z brzucha przeszedł mi na kończyny, choć oczywiście wiem że to jest nierealne. Prawda jest taka, że ja redukcji robić raczej nie mogę, bo już wyglądam chudo. Już nie mam pojęcia co zrobić z tym brzuchem. Nauczyłem sie go wciągać w każdej sytuacji, ale średnia przyjemność będzie w lato chodzić ciągle na wciągniętym brzuchu.
W sumie nie wiem kto ma bardziej przewalone ja czy wy. W moim przypadku jak wciagnę maksymalnie brzuch to wyglądam nawet ok(jak normalny szczupły chłop). U was jest ciut gorzej, bo otłuszczonej klaty ani wielkiej dupy nie wciągniecie:/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54


macie foto rega parka na zawodach ,on w srodku, jak byk widac ze dupa duza i to po redukcji , jak widac duza dupa skraca tez nogi z tylu co wyglada nieproporcjonalnie poprostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no troche widac, są też polscy kulturyści endo np Andrzej Maszewski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
do seba: tak tylko jest jeden problem duza pupa u kobiety jest pozadana i sexy, bo to jest kobiece , kobieta znatury ma byc gladka, miekka i miec okraglosci ,im wiecej estrogenow ma kobieta tym jest bardziej sexowna i kobieca, ok ale duza pupa u faceta to przeklenstwo i dziala na kobiety komplenie aseksualnie i sprawia ze facet staje sie kobiecy, ok facet moze miec tlusty brzuch ale nie dupe!!!odrazu kobieta podswiadomie widzi ze facet ma jakies zaburzenia hormonalne, jest niemeski, pisze to ze swoich osobistych doswiadczen ale tez i z szeregu badan .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
https://www.sfd.pl/temat255992/  - ale ten koleś już ma wogóle przechlapane. Tyle lat ćwiczeń i ZERO efektów, a nawet ekekty są ujemne, bo sie otłuścił jak świnia. Na miejscu tego kolesia bym sie za mase nigdy w życiu nie brał, tylko biegać biegać i jeszcze raz biegać.
Też mam ten problem, że przy robieniu masy łapię ogromną ilość tłuszczu i na redukcji wszystko spada. Najlepszym rozwiązaniem dla nas byłoby robienie mięśni na ujemnym bilansie kalorycznym, tylko na ujemnym bilansie raczej nic nie przybędzie a spadnie:/, oczywiście cwicząc na sucho, bo z koksem spokojnie przybedzie ale ja od koksów trzymam sie z dala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
no i skonczylem trening na silce jestem bardzo zaskoczony bo powoli barki zaczynaj.ą mi sie rozdzielac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

3000kcal na CKD?

Następny temat

Redukcja czy masa - jaki objąć kierunek?

WHEY premium