SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost czy pomoze ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
Ja mam 15 lat i 176 wzrostu jakbym nie gral w kosza to bym sie nie przejmowal ale w kosza trzeba miec spokojnie ponad 180 cm jezeli znacie jakies dobre cwiczenia na wzrost i jakis trening rozpisany jak i ile codzinie cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Pastyl zauważ, że zazwyczaj osoby nie prowadzące zdrowego trybu życia(czyli palą, piją itp.) są wyższe... Przynajmniej wśród moich znajomych tak jest. Jak masz urosnąć to urośniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
Ale sa jakies cwiczenia ktore pozwalaja rozciagnac kregosup i jezeli mozecie mi powiedziec to ile moze kosztowa HGH i czy sa jakies skutki uboczne po nim ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Jeśli chodzi o ćwiczenia to wiszenie na drążku podobno pomaga. Jeśli chodzi o HGH to jest wiele skutków ubocznych jeżeli bierzesz na własną odpowiedzialność to możesz sie przekręcić, a żaden lekarz Ci tego nie przepisze jak masz powyżej 150 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
A nie zna ktos jakiegos dokladnie opisanego treningu slyszalem tazke ze sa jakies cwiczenia rozciagania kregosupu chyba nazywa sie koci grzbiet i ze jest trening spisany na 10 tygodni i daje w trakcie wzrostu ponad 2cm ale nie umiem go nigdzie znalesc moze znacie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 530
Heh...

Koci grzbiet...
Klęknij na czworakach i udawaj że jesteś kotem...
Po prostu wygnij kręgosłup maksymalnie do góry a potem maksymalnie w duł i odchyl głowę. Ćwiczenie polega na naprzemiennym zmienianiu tych pozycji.

Tylko nie mam pojęcia jaki to ma związek ze wzrostem...
Zwis na drążku... Możesz próbować wiara czyni cuda.

Somatotropina jest bardzo droga. Z tego co wiem to miesięczna kuracja kosztuje kilka tysięcy złotych, a takich kuracji byś musial mieć kilka.
( Ja zacząłem grać w totka ) Nie stosując się do zaleceń lekarza możesz narzić się naprzykład na Akromegalie. Jak chcesz coś wiecej na ten temat to poszukaj w necie. Ja Ci w skrócie powiem że są takie części naszego ciała które nigdy nie przestają rosnąc na dobre. Np nos. I taka kuracja mogła by spowodować że będziesz mieć dłuższy nos od swojego małego ( no trochę przesadziłem ).

Poza tym przeczytaj jeszcze ostatnią moją wypowiedź odnośnie jądra kostnienia.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Perzyk masz soga, spodobały mi sie twoje wypowiedzi.
Co do tego wystawiania nog z obciazeniem podczas snu to rzeczywiscie najgłupsze pytanie na forym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4334
Swietny pomysł nie zaszkodzi,ale lepiej by było zrobic see buty betonowe i zwisac z drazku to ci pomoze napewno.

WięC chOdz poMaluJ móJ śWiAt nA ŻóŁtO i Na NieBiEsKo :)

żółte serce krew w błekicie Arka Gdynia ponad życie!!:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
Widzialem w szpitalu ze ktos mial kosci zrosniete w siebie i mu przyczepili po 6 kg do nogi i lezal tak przez miecha i bo tym zabiegu zmiezyli go i wyszlo ze jest 5 cm wyzszy a kosci ma juz w pozadku co prawda nie umial chodzic ale jak go ostatnio widzialem to smiagal i naprawde byl wyzsszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Czy Was pogięło ludzie? O czym wy wogóle rozmawiacie

janu, uważaj bo sobie krzywdę zrobisz

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

idealne wymiary

Następny temat

skromny plan do oceny

WHEY premium