SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost czy pomoze ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
Co myslicie czy jak na noc do nog przyczepie sobie hantelek i wystawie przed lozko(tak zeby mi zwisaly nogi) czy da cos to na wzrost ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Tak na moje oko to co najwyżej sobie nogi pokrzywisz a jak rano wstaniesz to nie bedziesz mógł chodzić z bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 192
Jak już takie średniowieczne metody to może ręce też doczep do chantli i śpij przewieszony przez fotel ;)


Nie no JOKE.. Nie wiem czy to prowokacja czy prawdziwe pytanie:) Ale jeśli jest prawdziwe to zapomnij o takich metodach :) Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.. :>

-= El.VIPERo =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Jak coś to pomóc może zwisanie na drążku.
Powieś sie na drążku i tak sie często wieszaj. Słyszałem ze to pomaga. Nie będziesz przez to może dużo wiekszy ale kilka cm może to dać, choć to też zależy od wieku i tego ile teraz masz wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
A to jakie sa dobre treningi zeby urosnac a slyszalem ze sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Basen i zwisanie na drążku.

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
Ale mi chodzi o jakis trening rozlozony i wypisany np. 4 serie zwisu po 5 min cos w tym stylu Dam SOgi zalezy mi na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
...

Według mnie zwisanie jest bez sensu (można je stosować jednynie po cięzkim treningu gdzie jest mocno obciążony kręgosłóp) Jedynie jeden napisał PŁYWALNIA a do tego GRA W KOSZA to jedynie działa wyciągająco a wiszenie na drożku tak dugo bez uprzedniego wzmocnienia stwów możesz sobie coś USZKODZIĆ!

>>> Trenuj do końca do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś! <<<
LEGENDARNY ABS II => http://www.sfd.pl/temat180570/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
moim zdaniem duzo lepsze bedzie lamanie kolem...

stary, czys ty oci.pial??!!??

glupszego pytania na forum jeszcze nie widzialem

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12773
Na forum kiedys był post odnosnie treningu na wzrost. Opierał sie na stretchingu i wiszeniu na drążku. Ale Dudek go skasował za naruszenie jakiego tam punktu regulaminu.

Nie wszyscy dostaną sie do raju ale patrzeć na gwiadzdy ma prawo każdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40418
Styl Życia:

Chodzi tu głównie by był on jak najzdrowszy. Przede wszystkim liczy się zdrowe odżywianie - organizm musi mieć cały czas po dostatkiem wszystkiego, czego potrzebuje (niby to oczywiste a jednak mało, kto do tego się stosuje).

Były już porady w stylu pić dużo mleka - otóż są one bardzo trafne i chodzi tu nie tylko o mleko (min. 1 litr dziennie), ale ogólnie o dostarczenie budulca organizmowi, aby mógł się rozwijać. Duże znaczenie ma tez jedzenie rzeczy typu żelatyna, potrzebnych do odbudowywania ubytków w chrząstkach miedzy stawami/kręgami.




Używki:

Niestety - niektóre w zbyt dużych ilościach mocno spowalniają, a nawet zatrzymują wzrost. Aby w pełni wykorzystać własną genetykę trzeba się od nich powstrzymywać (łatwo powiedzieć, ale niewielu się udaje).




Ćwiczenia:

Wzrost:


Chodzi tu o różne ćwiczenia rozciągające - największy efekt dają, kiedy są stosowane w okresie wzrostu (ćwiczenia rozciągające należy wykonywać po kolei przynajmniej 30 min. dziennie &#8211; są one w pliku &#8222;ćwiczenia&#8221;),

- Zwis na drążku z obciążeniem na nogach, ok. 30 minut dziennie (na początku będą się robić odciski).


Ręka:


Ćwiczenia pomagające bardziej rozciągnąć palce i zwiększyć ich długość:

- Przed spaniem rozciąganie dłoni w naczyniu z gorącą wodą,

- Wkładanie na noc między palce drewnianych korków po winie i zakładanie na rękę elastycznych rękawiczek, żeby korki nie powypadały (na początku po wewnętrznej stronie palców mogą się robić odparzenia),

- Kilkuminutowe zwisy na drążku na samych palcach,

- Ćwiczenia przy pomocy ściskaczy (kilka serii wieczorem aż do bólu).





Cierpliwość:

To przede wszystkim - na efekty niestety trzeba będzie poczekać.





Ogólnie:

- Bardzo istotne jest codzienne rozciąganie się. Bez tego nie ma, co myśleć o efektach, a łatwo też o kontuzję np. przy zwisach na drążku,

- Zdrowa dieta,

- Jak widać ćwiczenia są w 100% naturalne i nie wymagają żadnych substancji typu hormony itp.,

- Efekty przychodzą powoli, ale jednak,

- Liczy się przede wszystkim cierpliwość i systematyczność,

- Należy pamiętać o postępowaniu jak przy każdej innej formie treningu (rozgrzewka, masowanie stawów, odżywianie, odpoczynek).

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

idealne wymiary

Następny temat

skromny plan do oceny

Wiecej