SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyzwanie - bieganie!!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Brann nie mam żadnych życiówek bo nigdy nie biegłam zawodów na 5 czy 10km. Tylko ocr, ale tu nie ma co porównywać.


Parkrun w okolicy po płaskim i masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12978 Napisanych postów 20740 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607918
Brann w najblizszym czasie nie da rady, nie wcisne tego biegu nigdzie :( Jak wszyscy będziemy mieć dane treningowe to szanse beda równe, bo wiadomo, że to nie nasz realny maks. No i przekoanany się jak bardzo trening rózni sie od zawodów i kto na treningu sie bardziej opyerdala Także wrzucajcie swoje treningowe 1,5km na maksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Viki


W każdym razie dla grupy drugiej zróbmy tak - w ciągu najbliższego tygodnia biegniemy ten 1,5km na maksa, skoro tabele zaczynaja sie od 1,5km. Na tej podstawie wg tablei wyzanczamy cel na 5km. W maju biegniemy i bijemy rekord.

Serio? To jest wyzwanie? To my sobie żyły będziemy wyprówać a tu taka lipa? Przetruchtać piątkę a za dwa miesiące przebiec i cieszyć się z progresu? Toż tu wygra, kto najwolniej przejdzie etap otwierający.*
Wszystko wzięło się od parkrunu Paatikowej, to zostańcie w tej konwencji. Jak sami napisalicie, tylko przeciętniaki w takich biegach biorą udział, no to każdy szuka swoją płeć i wiek a potem najlepszy czas i robi ten czas i wrzuca wykres a za dwa miesące poprawia niech będzie tylko o 3 minuty.

* to tak jakbyśmy z czołgiem wyzwanie zrobili w dziale - 100kg w siadzie na ilość, zrobili po trzy na początku i mierzyli progres po dwóch miechach.


]


Zmieniony przez - fanss w dniu 03/03/2019 10:29:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627846
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
ale "wyprówać" po oczach bije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss
ale "wyprówać" po oczach bije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12978 Napisanych postów 20740 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607918
Fans nie wiem jak inni, ale mnie by było wstyd nie polecieć tego 1,5km na maksa. Każdy widzi na treningach jak biegam. Jak napisze ze zrobiłam średnie tempo 5:00 to od razu widać, że to ściema. Raczej mamy ciśnienie na to, żeby tempo było jak najszybsze.
Chwalibys się, że próbując maksy zrobiłeś tylko 100kg w MC? Raczej głupio by było, bo każdy wie ile naprawdę dźwigasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
A dlaczego moja propozycja jest be?
A poza tym reszta Twojej grupy wkleja codziennie swoje poczynania treningowe, ta.


Zmieniony przez - fanss w dniu 03/03/2019 11:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12978 Napisanych postów 20740 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607918
Fans bo nas bawi bicie własnych życiowek a nie innych osób. Na etapie gdzie 5 sekund robię różnicę to ma znaczenie.
Czy Ty bijesz maksy czołaga czy swoje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Czołaga? Nie znam gościa

Z czołgiem mamy motywująca bitwę a porównuję się ze swoją kategorią. Podziwiam silniejszych i szanuje słabszych. W życiu by mi nie przyszło do głowy napisać komuś kto męczy się z np 150kg w MC, że taki wynik to się robi po dwóch miesiącach na siłce, bo mi akurat się tak potoczyło.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

36 latek, kryzys wieku średniego ?

Następny temat

Śpiewać każdy może a biegać?

WHEY premium