SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYZWANIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 294
Jestem przedstawicielem stylu Zielona modliszko-karakua woshin gi, rzucam wyzwanie wszystkim internetowym wojownikom.
Posiadam purpurowo-czarny pas a takze certyfikat (zakupiony w sklepie iternetowym za 50 zl) potwierdajacy moj stopien.
Dodatkowo odbylem kurs wakacyjny utwardzania szyi i kosci w akademi szifu Pierre Dzacy wiec nie obawiam sie duszen i dzwigni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
Nie obawiasz się zemsty mnichów z Shaolin, albo swoich mistrzów? - w końcu zdradzasz ich sekrety. Twoja chora ambicja może zostać ukarana- skończysz jak Bruce i jeszcze wspomnisz moje słowa.

dawaj mario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 294
Nie obawiam sie zemsty moich miszczof ani sifow gdyz to oni mnie tu przyslali. Moja misja- pokazac swiatu za Zielona modliszko-karakula jest najlepszym stylem. Wkrotce mam zamiar wustartowac w UFC lub Pride, narazie pakuje jeszcze nie kwalifikuje si do kat. wagowych (53kg waze). Ale jak to mawia moj dziadek "dobry kogut nie jest gruby". Pozatym otatnio mam problemy z lewitacja ale to tez zamierzam poprawic.

Bojta sie cyce bo nadchodzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
buhehehe
masz soga

przyznac sie kto sobie robi jajca?

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8793
Zygi,myslalem,ze to niemozliwe,ale chyba jarasz lepsze ziolo niz Ja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 294
Ty chopie ja se tu zadnych jajcof nie robie, ja na to chwie czekalem cale zycie. Jestem w szczytowej formie fizycznej nie wspomne o duchowej (bzykalem wczoraj). Royce zalamany po ostatniej walce, Saku jeszcze widzi potrojnie nie ma dla mnie fightera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
coś czuje, że jeszcze o tobie usłyszymy
ps.sog za tekst z kogutem



dawaj mario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Posty w stylu Donkey'a

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 294
Ja normalnie centralnie was pobije zaraz przez komputer. No tak mnie znerwiliscie ze szyby w klasztorze polecialy, na szczesci moj mnich przelozony zdzielil mnie tonfa dwa razy po lbie i sie opanowalem.
Nie badzta tacy cwani zeby sie ktorys zara nie ocknal z klawiatura w zembach i myszka w kace. Jak moj czarno-purpurowy pas ostatnio gosciowi wy***al to go w legolandzie skladali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
bzykałeś wczoraj, a jednocześnie piszesz, że zyjesz w klasztorze (czyżby ten mnich przełożony miał coś z tym wspólnego)- oj prewraca się wam w głowach, przewraca...


dawaj mario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 294
Upsssssss
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KICK BOXING vs BJJ

Następny temat

porada-pilne

WHEY premium