SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypadek Roberta Kubicy [06.02.2011] rajd Ronde di Andora

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Mamy z bratem je.ca na punkcie F1 i Kubicy i jeszcze widząc sie wczoraj planowaliśmy wyjazdy w tym roku na F1...
Kvrwa, oby był zdrowy ! Musi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
Dlatego napisałem, że trzeba czekać %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Wspaniały sportowiec i człowiek. Mam nadzieje że do połowy sezonu wróci na tor bo nie bede mial dla kogo wstawac na f1 o 5rano. Ps Alonso jest juz we Włoszech przy robercie, Brawo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9070 Napisanych postów 82767 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700001
będzie dobrze
najgorsza wiadomość została zdementowana -amputacja dłoni,więc będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434096
Alonso wielki szacun

Oby te informacje, które usłyszymy po operacji były dobre

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Napisałem właśnie wielki szacun dla Alonso stronę wcześniej

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100328
"Kuba przesyła bardzo pozytywne wieści o stanie zdrowia Roberta!" - napisała partnerka Jakuba Gerbera (pilota Kubicy) na portalu Facebook

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Wikt masz racje !
Polece dalej: na najblizsze lata miałem poważne plany aby z F1 uczynic sposób na zwiedzanie świata... Oczywiscie Kubica miałbyć tym Małyszem F1 za którym sie jeździ i fanatycznie dopinguje. A tu kvrwa takie je.ane nieszczescie... Sorry za słownictwo, ale to zdarzenie bardzo mnie zdołowało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
eliasz Robert już dawno jest sportowcem za którym sie jezdzi. Ile razy to w Tv mozna dojrzeć polskieg flagi i doping polskich kibiców :) pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Eric Boullier dodał, że obie strony miały świadomość, iż udział w rajdach samochodowych wiąże się z ryzykiem. "To pasja Roberta, nie mogliśmy mu tego zabronić" - podkreślił.

- Nigdy nie wpisywaliśmy do kontraktów naszych kierowców klauzuli zabraniającej startów w takich rajdach. To nie nasza polityka, nie nasz styl. Tym bardziej nie mogliśmy uczynić tego w przypadku Kubicy, bo wiemy, że rajdy samochodowe to rzecz bardzo ważna dla Roberta. Coś, co jest częścią jego życia, jego pasją. Obie strony - zespół i Robert - miały świadomość ryzyka. To była nasza wspólna decyzja - zakończył Boullier.

If you're 555 then I'm 666 !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki rower wybrac?

Następny temat

cwiczenia na szybkie bieganie

forma lato