SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie swojej wagi na ilość powtórzeń !!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Patryk no własnie nie zostalo by zaliczone bo robił poprawnie a w trójboju niema czegos takiego hahaha :D

Kamil on trenował strong man a nie trójbój.Technika trójboistów daje mniejszy wynik niz jego ? mam na mysli ,że zawodnik który bierze np. 300kg a martwym ciagu technika pudziana weźmie mniej techniką trójboistów czy może odwrotnie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Bover0 twoja wypowiedź jest nielogiczna.
ToKoks roześmiałem się czytając twojego posta. Myślisz, że każda osoba zakładając koszule do WL uzyska lepszy wynik? Chyba nigdy nie zakładałeś takiej koszuli jeżeli tak uważasz. Potrzeba wielu... wielu treningów żeby nauczyć się "wykorzystywać właściwości koszuli.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
Wiem, że trzeba umiec wykorzystać koszulę jednak jest to już kwestia praktyki. Nie wiem co ciebie tak bardzo śmieszy widocznie masz jakieś z***ane poczucie humoru, nie wnikam już w to. Nie piszę o rzeczach o których nie mam zielonego pojęcia w tej kwesti jest tak samo, wiem o czym pisze więc daruj sobie swoje aroganckie posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
Bover0 pudzin bral nie technicznie, technicznie bralby mniejsze ciezary bez wózka itp

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
Warze około 70 kiedyś poszło 15x80 , aktualnie niewiem bo dawno nie ćwiczyłem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1669
70 kilo 13 razy tylko nie mam filmiku ale postaram sie nagrac może coś więcej wycisne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ToKoks wrzuć te 27 powtórzeń ciekawie się zapowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
zobacze co da sie zrobić dzisiaj plecy robie także może jutro coś nakręce aczklolwiek jedynie jak będą ku temu chęci ciężarki mam przetaczane także oznaczeń ile ważą brak, a wiem że mogą znaleźć się niedowiarki, no ale postaram się wrzucic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 219
waga 68 kg ilość powtórzeń - 38

barcelona90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
Barcelona czekam na filmik z twoim wynikiem bo jest naprawde dobry chcialbym to zobaczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie do wiary

Następny temat

drazek a sciana z pustaka

WHEY premium