Dawno nie pisaliśmy o synu Arnolda Schwarzeneggera, więc postanowiliśmy sprawdzić co u niego słychać. Joseph Baena niedawno udostępnił aktualizację swojej sylwetki na Instastory, która pokazuje, jakie postępy zrobił. Młody wyraźnie ma dobry gen i wiele osób liczy na to, że pójdzie w ślady ojca. To, co zwróciło po raz kolejny uwagę fanów komentujących post, to jego niesamowite podobieństwo do Arnolda, z którym ma bardzo dobre relacje.

Chodziły słuchy o jego planach dotyczących startów w kulturystyce, prawdopodobnie w kategorii Classic Physique, ale nie było w tym temacie żadnych konkretów. Joseph regularnie chodzi na siłownię i ciężko trenuje i być może kiedyś zobaczymy go na scenie. Póki co, możemy śledzić to, jak wygląda na jego Instagramie. 

Aktualnie nie tylko prezentuje dość solidną sylwetkę w klasycznym stylu, ale z każdą pozą odsłania uderzające podobieństwo do Arnolda Schwarzeneggera. Nie powinno być zaskoczeniem to, że Baena naśladuje swojego ojca, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak dużo z nim trenuje. Joe zażartował, że Arnold jest bardzo wymagający podczas ich wspólnych sesji treningowych. 

„To selfie zostało zrobione na chwilę przed tym, jak mój tata zasugerował, żebym wykonał „wymuszone powtórzenia” przez resztę treningu. Musisz iść na całość i absolutnie NIE oszukiwać, kiedy trenujesz z nim, więc wiesz, że jutro będę cierpieć”.

Oprócz kulturystyki, jest jeszcze jedna rzecz, którą Joseph Baena robi, naśladując swojego ojca. Jest to aktorstwo i właśnie skończył zdjęcia do filmu "Bully High". Jak oceniacie jego formę?

Komentarze (7)
Tomas_h11

Gdzie nogi?

1
lordknaga

bekart arniego a widac ze to takie oczko w glowie Arnolda :-) niech mu rozpisze cykl, co musi brac, jesli naprawde mu starty w glowie.

0
ojan

To dobrze, że utrzymuje się więź ojca z synem. Do startów to rzeczywiście daleka droga.

1
F1.08

30 metki i Primo 2 na tydzien. Bez testa :) Arnold niech mu lepiej nic nie rozpisuje

1
lordknaga

F1. - to byla taka przenosnia :-D

0
Possible

Pozowanie faktycznie jak u ojca.

1
rarytas1

Jeśli nie tyka sterydów jest ok - jeśli jest na saa to żenada

0