SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie swojej wagi na ilość powtórzeń !!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
To jest właśnie trójbój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trójbój?
co masz na myśli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Koszulki i wyciskanie za wszelką cene byle by jak najwięcej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trójbój to nie tylko wyciskanie, ale fakt na większości imprez wl używa się koszulek/ściągaczy itp. aby zwiększyć wynik- to wqurwiające jest no ale tego nie zmienisz już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
zresztą to było jakieś ch.ujwieco ale na pewno nie wyciskanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Dla mnie wzorem prawidłowego wyciskania może być filmik Kevina z 1 strony tematu, a temu panu do Kevina jak widać sporo brakuje jeśli chodzi o technikę, no ale cóż taki jest trójbój nie ważne jak, ważne by zaliczyć eh

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
g**** wiecie o trójboju skoro takie bzdury piszecie.
W zawodach trójboju u tego kolesia żadne powtórzenie WL nie zostało by zaliczone.
A dlaczego w zawodach WL mieliby nie używać koszulek? Zostały stworzone w celu poprawy osiągów i skoro IPF je akceptuje to znaczy, że są w porządku i po to one są żeby ich używać.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
Moze by i nie było zaliczone,ale to nie są zawody w TS poza tym jak takie kosmiczne wyniki koleś osiąga to i technicznie wyciskając biedy by nie było. Dla mnie wyciskanie w koszuli w nonsens z jednego oczywistego powodu, bo nie wyciskasz tylko ty ale cześć ciężaru koszula sama wypycha, to tak samo jak byś podchodził do swojego maksa na klate ale kolega z tyłu pomagał ci podnosic tą sztange. W momencie gdy nie ma sprzętu jest tylko ciężar i twoje własna siła i to jest wlasnie dla mnie idea wszystkich sportów poleganie tylko i wyłącznie, w 100% na swoich możliwościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
włączając technikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
Bover0 pudzian mistrz swiata i europy ale nie w trojboju ani nie w wyciskaniu... zobacz sobie jak sie prawidlowo robi, on tak nie robil ciagow

co do TS to nie na ilosc powtorzen, TS czy samo WL to wynik na 1x !! i nie koniecznie w sprzecie, bo sa takze organizowane zawody RAW

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2011-04-13 15:32:44

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie do wiary

Następny temat

drazek a sciana z pustaka

WHEY premium