Na dwa dni przed najcięższym meczem bokserskim w historii, Hafthor Björnsson vs Eddie Hall doszło do ostrej wymiany zdań. Zaplanowana na 19 marca 2022 roku na stadionie Dubai Duty-Free Tennis w Zjednoczonych Emiratach Arabskich walka była kilka razy przekładana, ale w końcu się doczekaliśmy. Konflikt między Björnssonem i Hallem staje się coraz bardziej poważny, a sytuacja jest napięta jak plandeka w żuku. Panowie przybyli na konferencję prasową przed walką i na oficjalne ważenie i z początku było bardzo spokojnie do czasu, kiedy Hall wspomniał o matce Björnssona.

Pod koniec konferencji prasowej Björnsson i Hall szybko wdali się w bardzo zaciekłą rozmowę. Po kilkunastu minutach nagle wstali szykując się do bójki i musieli zostać rozdzieleni! Matka Hafthora zaczęła krzyczeć na Halla z drugiego końca pomieszczenia, ale Eddie zaznaczył, że nie boi się swojego przeciwnika. Gdy sytuacja się uspokoiła, Björnsson skrytykował Halla za jego nieodpowiednie zachowanie, ponieważ wszystko widział jego syn. Eddie odpowiedział: 

„Mój syn się nie przejmuje. Myśli, że jesteś pieprzonym idiotą. Ucisz też swoją matkę”.

Björnssonowi nie spodobały się te słowa i w ciągu kilku sekund wpadł w furię. Kilka osób musiało interweniować. Islandczyk wziął napój energetyczny i rzucił go w kierunku Halla. Konflikt można obejrzeć w 23 minucie: 

https://youtu.be/qTl_jzHw8O4

Oficjalna waga Eddiego Halla 142,2 kg, a Hafthora Björnssona 152 kg. Chociaż mają podobną masę ciała, Björnsson jest wyższy od Halla, co z pewnością jest na plus dla niego. Ponadto ma większe doświadczenie i miał trzy pokazowe walki. Warto przypomnieć, że przegrany będzie musiał zrobić sobie tatuaż z imieniem zwycięzcy. Wielka walka bokserska już jutro! Czekacie?

https://youtu.be/RENOz_HmGec

Komentarze (3)
_Knife_

Już by te barany dały sobie spokój z medialnym nagłaśnianiem swojego konfliktu. Hall w ogóle jest ułomny umysłowy, co było wielokrotnie widać po jego zachowaniu. Niestety, w XXI wieku promuje się idiotów i patologię umysłową.

3
spejson94

Eddiego widywałem wiele razy i na ogół mega gość. Bardzo go ceniłem za czasów strongman ale po ogłoszeniu walki z Thorem zmienił się o 180st. Straszny irytujący buc. Mam nadzieje że dostanie zasłużony wp******

0
lordknaga

stoje za thorem ale cos mi mowi, ze jednak hall wygra to starcie, obym sie mylil :-)

0