SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie swojej wagi na ilość powtórzeń !!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3951
Podoba mi sie ;D
Oby bylo wiecej filmikow jak Vegeta15

Ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
waga ~85 / +10x100kg / trenuje siłe a nie wytrzymalosc

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na razie wysyłam filmik Tokoksikowi bo bardzo sobie tego życzył (film słabej jakości dlatego postaram się nagrać lepszy w najbliższym czasie) marne 25 repsów na razie z powodu zawodów w wyciskaniu, które dzisiaj miałem.

30 repsów zobowiązuje się wrzucić na forum w sobotę

a i waga 70 dokładnie bo zbiłem do zawodów

Zmieniony przez - wojtek3578 w dniu 2011-04-07 15:51:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Wojtek i jak poszło na tych zawodach ?
Ja tak właśnie ostatnio sie zastanawiam czy nie zacząć trenować własnie pod siłe w WL, a ty jakies rozpiski typu senegrotha stosujesz na klatę czy normalny plan na siłe ?

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plan własny (ale chyba zrezygnuję z niego na rzecz właśnie planu senegrotha czy podobnego)
zawody dzisiaj były powiatowe szkół ponadgimnazjalnych (50 osób startowało)
drużynowo nasze LO wypadło nie najgorzej (nawet nie wiem które miejsce, bo spieszyłem się i odjechałem)
sam podniosłem 120 przy 70kg wagi (był przelicznik Wilks'a)
ciekawie było, bo byłem najmłodszym zawodnikiem w większości startował rocznik 91/92, a ja 94

Zmieniony przez - wojtek3578 w dniu 2011-04-07 16:22:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
ja ważę 52 to problemu z wyciskaniem nie będzie :D Jak przyjdę z siłki to napiszę wynik .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
fojtuś ja tu nie chce oglądać jak robisz 25 "repsów" tylko 30, 5 powt. to dosyć duza rożnica szczególnie na takiej ilości powtórzeń. Co do tych zawodow to pewnie cie pozamiatali, jak byłem w twoim wieku wyciskalem 120 kg i wazyłem 65kg a na zawodach w szkole i tak nie miałem czego szukać nasze wyniki są raczej przeciętne jak na ludzi ćwiczących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znaczy się dopiero 16 skończyłem (pod koniec 2010), ale w sprzęcie 135 poszło ToKoksiku także do przodu powoli nie przejmuj się mną zanadto dam sobie radę
filmik ofc w sobotę tak jak pisałem
btw. rekord Polski do 18lat 165 także jeszcze trochę dołożę i będzie git

Zmieniony przez - wojtek3578 w dniu 2011-04-07 20:25:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
żeby to było takie hop siup z tym dokładaniem to byś pisał właśnie z mistrzem polski nie zawsze jest z tym progresem tak wesoło zresztą nie musze o tym wspominać co do sprzętu dla mnie bezsensu uznaje tylko bez koszul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
No generalnie to jeśli chodzi o WL to poprzeczka jest naprawde wysoko, kiedyś z ciakawosci przeglądałem rekordy Polski i Świata w WL to masakra. No ale jakby ludzie wyciskali pełny ruch bez żadnego sprzętu to też aż takich wyników by nie było i moim zdaniem tak powinno być bez ściemy prawdziwa siła a nie jakieś wspomagania.
BTW. Widzę że prócz mnie nikt filmu jeszcze nie wstawił, brać aparaty i na siłkę, niema o******lania sie xD

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie do wiary

Następny temat

drazek a sciana z pustaka

WHEY premium