SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

M

Cel

?

Waga

85.5

Wzrost

183

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

?

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca siedząca 7-15. trening z reguły 16-17 4x w tyg split

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

4x w tyg split,trening na siłowni

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Obecnie redukcja od 2msc jem 2400-2500kcal B=175-185 W=270-300 T=65-75

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Bardzo dobry stan

Stosowana lub planowana suplementacja

Kreatyna i Białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 377
Cześć,
jestem na redukcji 2msc startowałem od 91kg aktualnie 85,5-86kg. Zapotrzebowanie miałem na poziomie 2900-3000 jem cały czas w granicach 2400-2500 kcal.
Makro:B=175-185 T=65-75 W=270-300. Trening mam rozpisany, jest to tradycyjny Split 4x w tygodniu. Cardio na ta chwilę nie stosuję, praca typowo siedząca.
Stosuje Kreatynę oraz odżywkę białkową.
Obwody ciała: Klatka=96cm obwód pasa=89cm biceps=39cm
Moje pytanie brzmi czy dalej stosować redukcję czy robić rozsądną masę na +200-300 kcal od zapotrzebowania. Nie chcę się zalać tylko zbudować masę mięśniową. Wrzucam zdjęcia do łatwiejszej oceny dla was oraz na ostatnim zdjęciu sylwetkę do której będę uparcie dążył krok po kroku.
Z góry dzięki za podpowiedzi.
Zdjęcia wykonane na miarę możliwości warunków domowych.













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Jeżeli obwód w pasie regularnie spada, a masa ciała stoi w miejscu, to wręcz idealnie. Oznacza to, że nie tylko redukujesz poziom tkanki tłuszczowej, jak i również budujesz masę mięśniową. Jest to bardzo rzadko spotykane. Tkanka tłuszczowa jest około trzy razy lżejsza od naszych mięśni. Jeżeli więc pas spada o te 2-3 centymetry w skali miesiąca, a masa ciała nie zmienia się, to wniosek jest oczywisty. W sytuacji takiej Dale postępowanie jest dość proste. Efekty są bardzo dobre, więc jak na tę chwilę nic bym nie zmieniał.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Przy tym poziomie otłuszczenia skup się jeszcze na redukcji.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106181
ja bym dalej redukowal bo raczej to nie jest etap z niskim bf żeby wejść na mądra mase i budować suche miecho. Jesteś na redukcji 2 miesiące dopiero więc też bez problemu możesz jeszcze ja pociągnąć do momentu żeby z pojawiły sie mięśnie brzucha. Najlepiej z takiego poziomu jak wrzucikes ostatnie zdjęcie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 377
Czyli spokojnie do lutego trzymać redukcję? skoro schudłem 5 kg w 2msc to muszę zejść do 78-79 kg i wtedy budować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 377
A i czy przy redukcji gdzie trzymam makro tak jak powinienem to nie stracę tych mięsni jakoś strasznie? Skoro trenuje intensywnie trening siłowy? Dieta jest trzymana bez wyjątków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
mcgrady5
Czyli spokojnie do lutego trzymać redukcję? skoro schudłem 5 kg w 2msc to muszę zejść do 78-79 kg i wtedy budować?
zejsc do odpowiedniego poziomu tkanki tl a nie kilogramow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Siemanko ;)
Ja też tutaj bym Ci doradzał redukcje bo niestety przy takim poziomie tkanki tłuszczowej to raczej mało co zbudujesz a co więcej pewnie tłuszcz dalej będzie wchodził i to w większej mierze niż mięśnie ;)
Tak tutaj należy zejść do odpowiedniego poziomu tkanki tłuszczowej, tak żeby były już widoczne mięśnie brzucha, takie jest moje zdanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 377
Okej to cisnę dalej z redukcją, trzymać dalej poziom 2300kcal i te makro które są wyżej? i kolejne zdjęcia sylwetki dodam przed wigilia do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33132 Napisanych postów 23203 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278137
Redukcja i określają jej jako ramy czasowe ( do lutego ) tylko patrz na sylwetkę w lustrze bo musisz zejść jak najniżej z BF. Musisz jedynie wiedzieć że okres deficytu nie może trwać zbyt długo i jednak co 3-4 miesiące trzeba zrobić przerwę na regenerację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 377
cwicze na redukcji od 2msc do świąt będzie 3.5msc. jak ma wyglądać ta regeneracja? wrzucić bilans na zero kaloryczne? prosze o podpowiedz jak regeneracja ma wyglądać i co po regeneracji? z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33132 Napisanych postów 23203 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278137
Zalezy jak głęboki deficyt będzie na koniec redukcji , wyliczasz swoje zero na nowo do aktualnej sytuacji i jeśli np deficyt był 400-500 to mozna z miejsca wskoczyć na zero jeśli jednak był większy to można w dwóch ratach co tydzień .Posiedzisz sobie na zerze 3-4 tygodnie i odpoczniesz a potem dalej jazda w zależności jaki cel obierzesz , na regeneracji warto też odpocząc fizycznie więc można np zrezygnowac z cardio albo zmniejszyć ilość / intensywnosć treningów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Orzechy - jakie wybrać?

WHEY premium