SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o pływaniu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
Jak chcesz skóre to kup sobie na całe nogi :D:D:D bo takie coś nic Ci nie da . Kup sobie zwykłe gacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
A ogolnie ta fima Vitex Polska to cos znanego czy jakis wynalazek? Bardziej o to mi chodzilo :P

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
...

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1024 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7859

Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę,
po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
Ja nie wiem :P ale pierwszy raz słysze ( może i dobra nie wiem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
To jest strona domowa:
http://www.vitex.com.pl/ 

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43
witam, ja w związku z plywaniem mam pytanie. Mam 17 lat, kiedys plywalem sporo, mozna powiedziec ze trenowalem i jako jeszcze dzieciak startowalem na zawodach szkolnych itp zawsze odnoszac jakies mniejsze sukcesiki. Jednak z czasem zakonczylem ze względu na brak warunkow do trenowania. Zaczęłem biegac i trenowac sprinty, jednak bez wiekszych sukcesow.
Zawsze kochałem plywac...moge powiedziec ze w wodzie czuje sie jak ryba, jednak los mi tego nie wynagrodzil.

Ostatnio poszedłem na zawody (ostatnio plywalem w wakacje, w jeziorze:) i na 50m dowolnym (koronny moj dystans) napływałem 30.36 . Uważam że jest to całkiem niezły wynik, tymbardziej ze poprawiłem swoj czas sprzed dwoch lat (3gim) o ponad 3sek, gdy to jeszcze mialem czesty kontakt z basenem- co tydzien 2h.

Pytanie moje jest takie- czy jest jeszcze sens zaczac w tym wieku trenowac, na powaznie.



Zmieniony przez - Lecter12 w dniu 2006-03-07 23:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Hehe jeszcze taki stary nie jestes niektorzy kontakt ze sportem na powaznie zaczynaja jeszcze pozniej i odnosza sukcesy.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59
Gatki - w lutym na Mistrz. Wielkop. Masters plynalem z chlopakiem na torze ktory wlasnie zalozyl po raz pierwszy w zyciu takie cus. Rozmawialem z nim pod prysznicem potem, bardzo je zachwalal, twierdzil ze pomagaly mu przy nawrotach. Ze swej strony powiem tylko, ze mi akurat wszystkie nawroty wyszly bardzo dobrze badz idealnie i to w "normalnych" slipach A euforia chlopaka mogla byc spowodowana takze zropbieniem zyciowki, zszedl z 12:01 na 11:40 (800 dowolnym).
Co do wieku - Platonow (Trening wyczynowy w plywaniu) podaje przyklady mistrzow olimpijskich takich co to "od dziecka" i takich co zaczeli intensywny trening dopiero w wieku 16-17 lat (zaznaczam, wczesniej robili cos innego, np. pilke wodna, nie byl to po prostu trening plywacki).
pzdr
amd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Dzieki za info ale mi akurar nie zalezy na przewrotach :)
Dokladnie wiadomo jak ktos wczensiej nie mial kontaktu ze sportem (w tym przypadku z pływaniem) to gdy zacznie od zera to nie ma szans ale w Twoim przypadku chyba warto sprobowac:)

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ósema....

Następny temat

wyprawa do Norwegi - Nordkap

WHEY premium