SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o pływaniu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
o gratuluje wynikow siostrze,
w ogole teraz jak patrze na te czasy, to strasznie polecialy w dolnie to co za moich czasow, ale przeciez o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
witam ponownie.
Ucze sie pływać delfinem i mam straszne problemy z prawidłowym przeniesieniem rąk nad wodą. Jakoś dziwnie nie mam siły ich unieść i prawie w wodzie je przenosze. Pewnie problemem jest tu przedewszystkim technika ale może chodzi o mięśnie które są odpowiedzialne za ręce w delfinie??
Które mięście musze wzmocnić i jakimi ćwiczeniami żeby sfobodniej przenosić ręce??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
mysle ze to nie kwestia miesni bo dzieciaczki po 10 daja sobie rade, tylko techniki, moze faktycznie probujesz je za szybko z wody przeciagnac i woda stawia ci opor, nie masz zadnego ratownika zeby popatrzyl i poradzil?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
mam , ucze się pod okiem instruktora :D hehe. Mówił że najpierw powinienem nauczyć sie dobrze kraulem a w następnej kolejności delfin i dopiero kilka godzin pływałem tym delfinem (oczywiście kraulem pływam w miare dobrze ale jeszcze musze popracować nad szczegółami:/) i dlatego myślałem że musiałbym wzmocnić co nie co żeby lepiej mi to szło. I niestety teraz mam troche przerwy w nauce i zostaje mi kilka dni samonauki i próbuje coś samemu poradzić na te ręce. Ale skoro mówisz że to zależy od techniki to pozostaje mi tylko nauka :)
Bo gdy robie tą dokładanke, że po jednej ręce robie ruch , to jakoś idzie , ale jak już mam pełnym stylem płynąć to cosik nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
Ja mam takie pytanko: jesli np. zrobie mlodszego ratownika WOPR to jestem zobowiazany jakis czas (iles np. godzin) wypracowac gdzies w jakims akwenie? Czy uzaleznione jest to tylko i wylacznie ode mnie? Z gory dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
tak, jestes zmuszony z tego co wiem kiedys to byly 2 tyg, ale teraz nie dam glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
Jest na to jakis okreslony czas? Czy sam moge decydowac kiedy? No i czy akwen tez jest narzucony z gory, czy poprostu sam moge sobie wybrac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
chyba mozesz sam sobie wybrac, ale jak jest z czasem to nie wiem, bo ratownika dopiero bede robic, poszukaj w necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109
Dzieki za odp. ;) No wlasnie w necie za bardzo znalezc nie moge... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 291
Witam. Mam pytanie odnosnie plywania stylem klasycznym. Mam czas 20 sekund na 25 metrow ruszajac z miejsca.
Pytanie 1 czy jest to stosunkowo dobry czas jak na osobe ktora nietrenuje a na basenie pojawia sie sporadycznie.
Pytanie drugie czy treningi pozwolily by na poprawe tego czasu o jakies 3-5 sekund?

Piłka Nożna to moje życie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ósema....

Następny temat

wyprawa do Norwegi - Nordkap

WHEY premium