SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondycja w pływaniu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Witam

OD jakiegoś czas chodzę na lekcje pływania 2 razy w tygodniu, mam jednak problem z kondycją bo przepłyne 1 długość pełnym kraulem i padam.... nie wiem widocznie 2 razy to za mało na kondycję ile razy chodzić żeby coś ruszyło ? ?

P.S Myślałem biegać do tego ale boje sie że spale mięśnie których i tak u mnie jak na lekarstwo jednak słyszałem że biegając są inne ruchy i w pływaniu niewiele to da

"Kiedyś dzieciaki żyjące marzeniami , dziś na naszej klasie panowie z brzuszkami..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 107
To kwestia czasu i tego, jakie dystanse przepływasz. Waży jest też oddech. Pływanie trenuję już jakieś 13 lat. Z mojej obserwacji biegane i pływanie nie idzie ze sobą w parze. Nigdy nie miałam kondycji w bieganiu, mimo że potrafiłam pływać przez 2h bez przerwy. Zacznij chodzić na basen 4 razy w tygodniu na godzinkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka ręczna- kilka pytań

Następny temat

FBW, a biegi.

WHEY premium