SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o pływaniu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 281
Bardzo dziekuje za wszelkie informacje... Co do godzin na basenie dla ratownikow to ja mam wlasnie maly problem kurcze bo na ratownika chcialbym zdawac za rok tak jak mowilem a od tego roku czyli od pazdziernika zaczynam studia czyli napewno zmienie miejscowosc noi wlasnie nie wiem czy w krakowie, kielacach albo wroclawiu bo do ktorejs z tych miejscowosci zamierzam sie wybrac bedzie taka mozliwosc i czy wogole sa takie godziny dla ratownikow (w tych miejscowosciach). A jezeli by byly to czy mi z innej miejscowosci by pozwolili z nich korzystac czy nie. Jezeli ktos jest z tych miejscowosci co wymienilem i jakby byl poinformowany w tej sprawie to bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.

PS. Troche moje pytania chyba odbiegaja od tematu wiec moze jakby ktos mogl mi pomoc to niech pisze na maila [email protected] (chyba ze pasuja do tematu to mozna i tutaj ;) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58
Zaloguj sie na forum podanym 2 posty wyżej napisz tam pytanie o dostaniesz odpowiedź na temat ratownictwa od obecnie jednych z najlepszych ratowników w Polsce!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ja tez w sprawie ratownictwa, mianowicie chodzi o to ze mam miesiac czasu na przygotowanie sie do kursu na ratownika wodnego - jezeli ktos ma chwilke czasu to prosil bym o eventualne sugestie jaki trening zastosowac (ile dni w tyg itp.) Dodam ze nie plywalem od 5 miesiecy ;-/ wczesniej co najmniej 1x w tyg. godzinke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witka ja jestem z innej bajki z tego co widze po Waszych rezultatach:) Mianowicie 1 sierpnia mam egzam z plywania na uczelnie i tam jest 50 m aby zdac trzeba przeplynac w 1 minute. wiem wiem dla Was pewnie to pestka ale dla mnie nie... nie chodzilem na basen wczesniej no moze raz na rok:) mam problem bylem ostatnio dwa razy na basenie i przeplyniecie 50 m w 1 minute sprawia mi wielkie trudnosci;/ moj czas to gdzies 1'10s no i jak sie zdarzy to 1'5s . wiem ze sa tragiczne czasy ale mam poltora miesiaca aby zejsc ponizej minutki czy jest to mozliwe? czy jest jakis trening ktory pomogl by mi w tym? mam 19 lat i zamierzam chodzic 2-3 raqzy w tyg na basen help!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
witam napewno ktos z was kupowal pianke, jak mozecie to powiedzcie jaka/jakiej firmy bedzie w mmiare dobra i niedroga. jutro zaliczam na zolty czepek na kursie ml.ratownika. a nie mam pianki(na przyszlosc sobie kupie) narazie,wiec bede musial sie zadowolic wazelina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
Moze ktos sie wypowiedziec o tych łapkach z topicu krawata?

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
A może link do niego podasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
Sorry jego pytanie bylo na wczesniejszej stronie. Wioselka znajduja sie na stronie http://swimshop.pl/ => Sprzet treningowy => Wiosełka treningowe.
Ktore wioselka sa warte uwagi?
Jest sens kupic cos takiego?
Chyba nie nadaja sie one do kazdego stylu?
Wczoraj skorzystalem z wioselek ratownika to pasowalo mi najbardziej do kraula i gleicha a juz troszke gorzej do zaby i grzbietu.

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
Wiesz co...ja miałem wiosełka duże.Pływałem wszystkimi stylami.Jedynie przy klasyku były problemy.
Tyle że cena jest maskryczna...65 zł.Dramat.Ja bym nie kupował.Moge Ci zaproponować żebyś zdobył sobie kawałek plexi i wyciął i nawiercił pare otworków.A mocowania to zwykłe rurki od płynu do szyb w samochodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Cena to nie taki wielki problem, na allegro czesto mozna znalesc za dosc okazyjna cene.
Tylko pytanie czy plywanie z tym cos daje?
Ktory z tam wystepujacych wydaja sie najlepsze?

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ósema....

Następny temat

wyprawa do Norwegi - Nordkap

WHEY premium