SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o pływaniu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 163893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1082
eprom a moglabys jakies cwiczenia na zwiekszenie czasu wstrzymania oddechu zarzucic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
Radziaq, tak glowa idzie z rekoma po prostu sie gapisz w wode, tam gdzie bedziesz skakal i odbicie, zrobie fotke moich szwedek jak moj aparat wroci z serwisu ale glownie chodzi o to zeby byly proste, bo im wiecej gumek,pianek i bajerow tym sa gorsze co chwila sie odlepia to i przepuszcza wode.

hmm pod woda nie plywam duzo moze troche ponad basen, po prostu plywac tylko bierz glebokie oddechy przed tym,mozesz tez sprobowac plywac pod woda w pletwach(plywa sie szybciej,ale ciezej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061


a jeszcze chcialam wlepij odnosnie techniki skokow do wody
u gory jest powiedzmy jak wyglada standardowy skok (palce stop trzymaja krawedzi, tulow pochylony)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061


no i drugi, mozna jedna noge cofnac do tylu i startowac podobnie jak z blokow przy bieganiu, ale nie radze poczatkujacym bo latwo sie poslizgnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061


wejscie do wody wyglada mniej wiecej jak u gory, dopiero jak sie wchodzi rekoma to wody to sylwetka sie wygina, ale oczywiscie mozna skakac bedac caly czas ze tak powiem wyprostowanym, to fotki z mistrzostw wiec oni w ogole dziwnie skacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3654
Hmm, jak staralem sie skakac patrzac w miejsce gdzie skacze, to wydawalo mi sie ze przy wejsciu do wody cisnienie w galkach ocznych wzrasta 100 razy Moze zle mialem zalozone okulary?
Aha i bylbym wdzieczny za fotke

Jeśli nie masz nic do ukrycia, nie dziw się, że kobiety ziewają na Twój widok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3634
Pamietam ze mialem ten sam problem z okularkami, dlatego ze podczas skoku powinienes glowe trzymac miedzy ramionami i patrzyc hmm, w dol. Nie podnosisz glowy bo wiekszy opor gdy wpadasz do wody. Ja mialem jedne dobre okularki na trening, a drugie jedne z najtanszych na zawody sciskalem gumke tak ze oczy mi wychodzily. Ale jak dla mnie to okularki na zawodach byly potrzebne tylko zeby skorygowac odbicie. Wiec wedlug mnie gumka ciasniej i don't worry.

Zmieniony przez - IzNoGooD w dniu 2004-08-05 22:50:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
eprom masz SOGa, wielu ludziom to sie przyda. Tylko (muszę sie tego doczepić czemu temat to "swimming", a nie po prostu "pływanie"? Jestem rasistą wprowadzania angielskich nazw do polskiego
DUDEK podwieszone może być nie na jakiś czas, ale nawet na cały czas, bo coraz częściej pytają o pływanie.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
dziekuje Adi chcialam napisac 'natation' ale chyba wolisz ang.niz franc.? po prostu ja uwielbiam inne jezyki a wszedzie widze posty pod tytulem PLYWANIE!!! wiec nie chce zeby tak bylo

co do zdjecia okularek postaram sie jak najszybciej (na razie mam problemy techniczne )

Zmieniony przez - eprom w dniu 2004-08-06 23:52:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2329
czesc mam 15 lat ,a ro temu zdałem na młodszewgo ratownika. Widze,że poruszacie takie kwestie, a pozatym to pływam od małego :) to znaczy od 7 lat. 3 lata nauki , potem trochę treningó a teraz rekreacyjnie.
Pozdrawiam eproma i wszystkich zagladajacych do tego posta.
Wcześniej ktoś się pytał o zaliczenia na młodszego. To żaden problem ,lecz trzeba minimum 2 lata pływać tak mi się przynajmniej zdaje.Jeżeli ktoś nie wie jakie są wyogi to mogę wszystko opisać...
Chętnie porozmawiam o tym sporcie.
Swimming rulezzz !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ósema....

Następny temat

wyprawa do Norwegi - Nordkap

WHEY premium