SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojciech Banik - debiuty 2015 (II NABÓR)

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Tak Tak... z taką ilością jedzenia trzeba się wyrabiać :D ale pewnie dobrze się czujesz :) ja mam w dni treningowe coś około 4000 tysięcy teraz dołożymy 60 ml tłuszczy :D pewnie coś się ruszy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Teraz flaki fajnie "hulają" więc jest ok - nie mam problemów żeby tą ilość w siebie wcisnąć. Wcześniej była masakra - jak apetyt zdechł do zera i trawienie nie było takiej jak być powinno. Póki co na tą chwilę jest z górki choć wolałbym już pomału redukować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Co zrobiłeś żeby ruszyć apetyt po dołku ?? jakieś rady na przyszłość ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Apetyt Bartek to ja Ci ruszę za 3 tygodnie.Będziesz szukał ziarenka ryżu w pudełeczku.Już Ci dziś dałem wskazówkę dla lepszego apetytu.Będzie hulał jak talala.A na redukcji oj.................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
01-12-2014

Klatka, biceps, brzuch.

1) Wyciskanie sztangi leżąc na ławce - skos dodatni 15/15/12/12
2) Wyciskanie sztangi leżąc na ławce - skos ujemny 4x12
3) Wyciskanie hantli na ławce ławce - skos dodatni 4x12
4) Wyciąg - krzyżowanie linek wyciągu 3x15

1) Unoszenie sztangi prostej stojąc 4x12
2) Unoszenie hantli siedząc 4x12
3) Unoszenie hantla jednorącz na modlitewniku 2x15
4) Unoszenie hantla jednorącz w opadzie tułowia 2x15

1) Brzuch - ściąganie liny wyciągu górnego 6x12

Cardio 30 minut - orbitrek

Miło było zmienić trening - pompa jak zwykle bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
I właśnie Arturze.... Czuje Się Puki Co Znacznie Inaczej.. powiedział bym idealnie energii więcej ogólnie korzystniej :D postaram się ten okres gdzie moge jeść jeszcze maksymalnie wykorzystać... i oczywiście wdrażać w życie wskazówki ! mało czasu do końca grudnia ale może coś jeszcze rusze :) powiem szczerze że puki co to po tych 60 ml oleju jestem bardziej głodny niż byłem rano :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
02-12-2014

NOGI:
1) Siady 6x10
2) Wyprosty na maszynie 4x12-15
3) Suwnica 4x10-12

1) Uginania podudzi leżąc 2x12
2) Martwy ciąg na prostych nogach 2x10

1) Wspięcia na łydki stojąc 3x20-25
2) Wspięcia siedząc 3x20-25

Trening fajnie wyszedł i mimo, że nogi suche pompa była

Rozkminiam czy nie ODJĄĆ nieco kalorii (wyrzucić cheata - ok 600kalorii którego jem w dni treningowe) bo waga idzie bardzo szybko w górę - 1,5 tygodnia i dobre 2.5kg w górę. Dziś rano 102,7kg. I myślę czy nie za bardzo mnie zaleje w takim tempie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam nie widzę żeby coś Cię podlewało, jak na taką wagę jesteś dobrej jakości Bez paniki - ciesz się że waga idzie góry - bo w końcu będzie zastój i walcz o każdy cm w nogach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Sylwia K.
Ja tam nie widzę żeby coś Cię podlewało, jak na taką wagę jesteś dobrej jakości Bez paniki - ciesz się że waga idzie góry - bo w końcu będzie zastój i walcz o każdy cm w nogach!

Brzuch już dobrze "zamglony" więc już panika Ważne by świni nie zrobić z siebie tylko - bo redukcja wtedy też by się mogła wydłużyć a czasu mało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BESTIAXXL
Sylwia K.
Ja tam nie widzę żeby coś Cię podlewało, jak na taką wagę jesteś dobrej jakości Bez paniki - ciesz się że waga idzie góry - bo w końcu będzie zastój i walcz o każdy cm w nogach!

Brzuch już dobrze "zamglony" więc już panika Ważne by świni nie zrobić z siebie tylko - bo redukcja wtedy też by się mogła wydłużyć a czasu mało...

To wywal ten oszukany jak "widzisz mgłę" heheheeh i informuj co się dzieje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS KULTURYSTYCZNY - NAGRODY 7 NUTRITION !

Następny temat

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I WETERANÓW W KULTURYSTYCE I FITNESS

WHEY premium