SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witanie się na siłowni :D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 667
Siemanko!
Do tej pory ćwiczyłem na małej osiedlowej siłowni, gdzie panowała koleżeńska atmosfera, wszyscy ze wszystkimi się witali, nawet jak ktoś kogoś nie znał.

Teraz idę na studia i ide do większej siłowni, w dużo dużo większym mieście i mam głupie pytanie. Czy w większych miastach ludzie na pakierni się też witają? :D Nie chce, żeby na mnie krzywo patrzyli jak wbije bez przywitania się, więc pytam tutaj, może wy wiecie. Czy wy u was też się witacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Wypada się przecież przywitać i pożegnać. Nie spotkałem się z sytuacją, aby nawet jakiś koks nie podał ręki innemu klientowi .

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 552 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17195
W Holandii gdzie teraz przebywam, panuje trochę inna kultura, nawet jak kogoś widzisz pierwszy raz, mijasz kogoś na chodniku, to nie przeszkadza powiedzieć "hello". Taki miły gest.
Na siłce witają się tylko znajomi, albo ci, którzy często widują się w tym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18669
W wawie na jednej z większych siłowni podają sobie łapki. Każdy każdemu. Znany, duży, czy nowy. Wiem to z drugiej ręki ale znajomy był tym miło zaskoczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 667
Czyli pewnie co siłownia to inny obyczaj, no cóż to trzeba będzie zobaczyć po pierwszym razie. Może mnie nie zbiją. haha :D

@dess

W Holandii to panowie mogą brać śluby i adoptować dzieci oraz są sklepy z narkotykami, więc po tym kraju można się wszystkiego spodziewać.

Zmieniony przez - klusek1994 w dniu 2013-09-09 12:58:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Wchodząc pierwszy raz na salę mówisz głośno cześć i tyle i podpatrujesz jaki zwyczaj mają inni. Zazwyczaj - na siłowniach mniejszych i starszych wszyscy podają sobie rękę, w nowo otwartych taki zwyczaj możesz zaobserwować rzadziej. Choć chodziłem kiedyś na typową piwniczną siłkę i tam koksy rąk nowym(początkującym) nie podawały, ale to już kwestia wychowania...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie wiem koniu z tym głośno "cześć" to bym sie nie zgodził, jak malo ludzi to sie witasz po kolei bynajmniej ja tak robie, a ja sporo to tylko przelotnie czy z tymi z bliska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
na wielu siłowniach głośne cześć to standard, nikt nie każe Ci krzyczeć, a jedynie powiedzieć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak jest mała siłownia to zazwyczaj się witasz, ale gdy masz dwupiętrową, albo naprawdę dużą.
To nie witasz się z każdym. Wyobraź sobie, gdybyś musiał z każdym podawać sobie rękę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 552 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17195
Ja tam łapy podawać nie lubię, tym bardziej na siłowni, gdzie większość zlana potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To też zleży komu się rękę podaje , nie każdemu się ją podaje he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Przecież na siłowni nie każdy ma spoconą łapę nie wiadomo jak, bez przesady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ławeczka itp. dla początkującego.

Następny temat

Kilka pytań ważne.

WHEY premium