SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 735
Witam w tym tygodniu zaczynam 1cykl z kreatyny, dekstrozy, hmb, białka i mam pytanie jakie najlepiej jest brac witaminy i minerały do tej pory brałem zespół witamin Vitaral i magnez z B6 rozpuszczany może tak zostac czy zmienic na inne witaminy?

Rośnij w siłę;D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ok - nie kwestionuje i nie kwestionowalem.

MOje stwierdzenie "nie do konca PSonic", oznaczalo, ze nie do konca te badania akurat mialem na mysli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
jezeli jestes zadowolony to po co zmieniac? Ja osobiście uzywam Wita Min multiple sport Olimpu :) Jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Z witaminami nie ma też co przesądzać... Nadmiar powoduje skutki uboczne... Najlepiej poszukaj jakiegoś artykułu o witaminach i sprawdź czy masz czegoś w niedoborze... I jakie skutki są w nadmiarze...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Ja tez stosuję Multiple sport OLIMP jestem zadowolony. Nie ma nic lepszego na naszym rynku obecnie, takze smiało można brac. Są dodatkowo wbogacone o minerały. Watpie zeby stezenia ktore tam są mogly zaszkodzic donJAZYResko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
czy moga zaszkodzic to zalezy jaka ilosc dostarczasz z posilkow
skladowo najlepiej wypadaja witaminy z Now Foods - Adam
i wywal to dextroze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Multi Witaminy to najlepsze rozwiązanie... W tym okresie nawet przypadło by się witamine C z magnezen stosować... Połączenie tych dwóch witamin potęguje w ich działaniu... Ale i tak należało by sie skontaktować z lekarzem, a szczególnie zrobić badania, wtedy się dowiemy o co nasz organizm prosi...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
ja najchetniej uzylbym Animal-a Pak-a .
stary sprawdzony splement z wszystkim , co moim zdaniem , potrzeba...pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
witaminowy oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to ze jakis preparat ma konskie dawki witam,in nie znaczy ze jest za***isty.

moze byc szkodliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
a jakie table nie sa szkodliwe? i skoro tak to dlaczego jest taki popularny i tak dlugo trzyma sie rynku jako najlepszy syplement uzupelniajacy wszystkie braki witaminowe , ktry potrzebuje kazda cwiczaca osoba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie bardzo rozumiem.

powiazania mechanizmow rynkowych nie zawsze idą w parze ze zdrowym rozsadkiem. pomysl dlaczego wodka starogardzka - skoro sie tak dobrze sprzedaje - nie mialaby byc lepsza niz czerwone wino Lesart??

nadmiar witamin jest szkodliwy. suplementy brane z glową - mogą dzialac prozdrowotnie, brane bez sensu - odwrotnie.

skoro Twoim zdaniem wszystkie suplementy są niezdrowe - to po co bierzesz te okreslane jako prozdrowotne?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-01-21 11:53:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy dla piłkarza, które najlepsze?

Następny temat

HMB a l-glutamina

WHEY premium