SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam wszystkich!! i prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1060
Witam! Bardzo proszę o odp na mój post. Mam 18 lat,ważę 100 kg przy 184 cm wzrostu.Potrzebuje do lat schudnąć ok 15 kg.
Ułożyłem dietę na 6 posiłków dziennie i schodzi mi na tym ok 1kg na tydzień. Mam problem odnośnie ćwiczeń,może ktoś ma jakiś zestaw
jestem zdesperowany i gotowy na wszystko ;]
pozdrawiam

jeśli nie możesz od przodu to próbuj od tylu ale do przodu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Dwa razy plecy ? Masz jakis plan, ktorym dobrze podzieliles trenigng plecow(szerokosc/grzbiet ?)?
Wyglada na niezla rzeznie, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklej tu swój jadłospis, to się zobaczy. Jeśli chodzi o trening, to zerknij do linka pod moim postem. Jak u Ciebie z siłownią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1060
to co jem wkleję jutro a siłownie mam w domu:sztanga,hantle,ławeczka regulowana,wyciąg się produkuje ;)

jeśli nie możesz od przodu to próbuj od tylu ale do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1060
sorki ze nie pisałem,problem z dostępem do kompa mały był ale to nie ważne;p
moja dietka wygląda tak:
7:00 mleko,płatki owsiane
9:00 chleb razowy z serkiem wiejskim lub twarozek
11:00 sałatka z warzyw
14:00 ryz/kasza do tego mies duszone lub jakiś kurczak/indyk lub ryba
17:00 twarożek z warzywami
19:00 w sumie to samo
wcześniej jadłem jakieś słodycze,pilę herbatę(słodziłem 2 łyżeczki) ,do tego jakieś soki z cukrem. wywaliłem to wszystko i pije ok 3 litrów wody dziennie

jeśli nie możesz od przodu to próbuj od tylu ale do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
Dieta kiepska malo warzyw , zdrowych tluszczy itp. Poczytaj jeszcze popraw i wklej. Pomysl o cwiczeniach. Ostroznie na kolana w aero, moze np rowerek. Trening silowy to poczytaj o fbw. Masz nadwag ale da sie ja zbic tylko musisz byc zdeterminowany.
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1060
coś jeszcze zmienię na pewno;] a od dzis dozucam rower ok 3 razy dziennie. i czy moze ktos posiada jakies cwiczenia na zgubienie brzuszka, wiem ze chudnie sie ze wszad ale jakos na bebechu najbardziej mi zalezy.

jeśli nie możesz od przodu to próbuj od tylu ale do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1060
3 razy tygodniowo oczywiscie

jeśli nie możesz od przodu to próbuj od tylu ale do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1060
witam jeszcze raz;p mam od ostatniego czasu udalo mi sie w pasie zgubic 7cm :D,w udzie 2,w klacie nic;] .dzis kupilem karnet na silownie i nie wiem jaki trening wybrac. co polecacie? mam zamiar chodzic 5 dni w tygodniu.

jeśli nie możesz od przodu to próbuj od tylu ale do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
FBW 3x w tygodniu.
Jak koniecznie 5x w tygodniu to poszukaj treningów dzielonych - ale to w odpowiednim dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1825
Ja ci powiem ze od dwoch tygodni biore TSE (thermo speed extrime) i HMB do tego 3x w tygodniu silownia i codziennie biegam. Przez 2 tygodnie poszlo mi trosze ponad 4kg. Aha mam do tego jeszcze scisla diete bialkowa niejem wogole chleba. chleb zastapilem platkami ryzowymi takie okragle :) musze powiedziec ze nawet niezle smakuja :D

pozdro

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1060
ja tam w tabletki nie wieze itp;p jak fat dal rade sie uzbierac to i da rade zleciec.trzeba byc cierpliwym i zap***dalac
dieta i jeszcze raz dieta-zycie i sfd mnie tego nauczylo

jeśli nie możesz od przodu to próbuj od tylu ale do przodu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy moja dieta jest dobra?

Następny temat

redukcja bez utraty miesni

WHEY premium