SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam, proszę o pomoc w ustaleniu diety. Wszystkie dane w środku.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
Witam, jak w temacie napisałem proszę kogoś kto się na tym zna już trochę o pomoc w ustaleniu diety dobrej dla mnie głównie to mi chodzi o coś na brzuch i klatkę piersiową.
Wiem że wiele z was ma chęć napisać że takich tematów jest pełno na forum i że wystarczy tego poszukać, więc chce powiedzieć ze szukałem i owszem znalazłem dużo ważnych informacji, ściągnąłem kalkulator kalorii i dziennik posiłków, jednak nadal nie do końca wiem jaka jest najlepsza dieta dla mnie więc proszę o pomoc tych trochę już w tym "siedzących" z góry naprawdę serdecznie dziękuję (:
a więc moje rozmiary to:
Wiek - 21 lat
Wzrost - 183cm
Waga - 73kg
Klatka Piersiowa - 90cm (na wydechu) - 99cm (na wdechu)
Brzuch - 86cm
Ramię - 28cm(nie napinając) - 32cm (napinając)
Przedramię - 28cm
Udo - 55cm
Łydka - 37cm
Szyja - 40cm

Dodam że aktualnie mieszkam w anglii pracuję tu na zmiany co nie pozwala mi za bardzo utrzymać stałych godzin posiłków lecz mimo to się staram :D staram się ćwiczyć co 2 dni (unoszenie ciężarów na klatke 55kg 3 serie po 7 powtórzeń)
czasem dojdą pompki no i brzuszki 50 powtórzeń z lekko zgiętymi nogami + 20 brzuszków z nogami na krześl 2 powtorzenia)

To chyba wszystko (: jeśli ktoś ma jakie kolwiek pytania odpowiem tak szybko jak mogę, naprawdę serdecznie dziękuje za każdą pomoc. (:

Nie ma rzeczy niemożliwych.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
Pomoże ktoś? (:

Nie ma rzeczy niemożliwych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
WItam:)

Zapoznales sie z postami podwieszonymi?

Przczytaj napierw dokladnie ten temat:
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

Nastepnie,przeanalizuj jeszce raz swoje pytania, i pytaj o to czego jeszcz nie bedziesz wiedzial napenwo pomoge:)

POzdrawiam

Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2009-06-16 23:12:31

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Dokładnie czytaj czytaj analizuj układaj daj do poprawy:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomorfik,karate a siłownia.

Następny temat

Czy dobrze ułożyłem dietkę na redukcję??

WHEY premium