SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wieksza Klatka- Jakie Cwiczenia?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Siema, tak wiem ze bylo kilka tematow dotyczacych rosniecia klatki , przeczytalem je zreszta ale mam pytanie- jakie cwiczenia proponujecie aby powiekszyc klatke piersiowa? Ja wyciskam na plaskiej + pompki ale zdaje sobie sprawe ze to o wiele za malo, moze jakies rozpietki lub cos w tym stylu? Jesli bylibyscie na tyle mili to prosil bym was o porady lub tez cos z wlasnego doswiadczenia, chce dodac rowniez ze pomimo iz mam 15 lat ; ) To nie jestem jakims napalonym dzieciakiem , nie jaram sie ze wycisne np 60 kg, i nie targam mega ciezarow bo jest mi to poprostu niepotrzebne ; > Mysle ze cwicze z rozwaga i rozsadnie dobieram ciezar czyli tak aby dobrze mi sie cwiczylo ; ) , Ogolnie caly rosne dobrze ;D I barki sa dobre i plecki, Bajcepsy troche mniej (34 cm jest) poniewaz mierze az 180 cm ; D Wiec troche slabo to widac ; p Jeszcze raz prosze o rady i wielkie pozdro ; p SILA!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
konskapyta wierz mi ze nie zaczalem cwiczyc pod wplywem tych filmow bo wtedy jeszcze nie wiedzialem kto to jest burneika ; ) Zaczalem ogolnie w wakacje 2010 roku , cos kolo tego, bo nie chcialem byc chudy itp ; ) ""Nie chcialem byc chudy"" w sensie ze chcialem zlapac troche miesa, nabrac wygladu sylwetki, stac sie silniejszym, no i powoli daze do tego, PS: Radze sobie bez burneiki i jego filmow , ale przyznam ze czasem obejrze na youtube, dodam tez ze nawet Hardkorowy koksu jest dla mnie tam jakas motywacja, a ze chlopak ma takie odzywki to trudno, jednych to smieszy, drugich nie ; ) Pozdro ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Najlepszy zestaw to plaska co pewien czas zmieniane z sztanga i hantlami i skos w górę na zakończenie rozpietki na płaskiej ewentualnie na małym skosie w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5856
jesteś młody dość wysoki masa przyjdzie z czasem, poczytaj tutaj:
https://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html
a efekty przyjdą na pewno
pozdro

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Walus89 tak jestem wysoki ale efekty sa ; > I z tego jestem zadowolony ; ) Mam nadzieje ze klata tez ruszy do przodu. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
"Bajcepsy" "SILA!" przestańcie oglądać Burneike bo nabawicie się wtórnego alfabetyzmu

Co do ćwiczeń to zmieniaj plan co 1,5-2 miechy, zamieniaj sztange na sztangielki, rób wyciskanie i rozpiętki na skosach dodatnich i ujemnych tak jak Riddik radzi. I ułuż sobie odpowiedni plan na masę, "zdaje sobie sprawe ze to o wiele za malo" więcej nie znaczy lepiej

Waluś "Poczytaj tutaj a efekty przyjdą napewno" jakie efekty przyjdą po przeczytaniu twojego tematu z fotami siłowni? Pytam bo czytałem i nie wiem czego się spodziewać

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-04-12 14:25:08

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Jesli masz ujowego gena jesli chodzi o klatke to c*** wie jakie cwiczenia nie dadza porzadanego efektu.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
wyciskanie na ławce płaskiej 4 serie 12,10,8,8
wyciskanie hantli na ławce płaskiej 3 serie 12,10,8
wyciskanie na ławce skośnej 4 serie 12,10,8,8
wyciskanie hantli na skośnej 3 serie 12,10,8
i rospiętki 2 po 10 pow
ogólnie 16 seri.Miedzy seriami rób 2,3 min przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
pójdzie masa to i będzie siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4245
Dzieki mcparys za plana ;D Napewno sie nie zmarnuje ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23895
nastepny sezonowiec ktory naogladal sie filmikow z burneika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4666
kurde, pomyśl, poczytaj forum, masz stażu 3miesiące 15lat i chcesz robić 16serii na klatkę, tak jak ci poradził jakiś *****? Im więcej nie znaczy lepiej, typowym ćwiczeniem na powiększenie objętości klatki piersiowej jest przenoszenie sztangielki za głowy, ale i na to za wcześnie,
1)rób płaską 10, 10, 10 2)skos góra hantlami 10 10 10 3)rozpiętki 10, 10, 10 rób to np w poniedziałek a w czwartek rób ten sam trening na klatkę tylko zmniejsz obciążenia do 90%, masz mały staż i nie umiesz jeszcze zmęczyć klatki tak żeby potrzebowała całego tygodnia na regeneracje, 4dni wystarczy, nie zapominaj o innych partiach mięśni klatka i "bajceps" nie jest najważniejszy, treningi znajdziesz w innym dziale, poczytaj o splicie

Zmieniony przez - duzeM w dniu 2011-04-13 02:39:13

cały czas do przodu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak cwiczys poprawnie superserie

Następny temat

Ubezpieczenie za urazy na siłowni.

WHEY premium