SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ubezpieczenie za urazy na siłowni.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 464
Witam!
Powiedzcie mi jak wygląda sprawa z odszkodowaniami z PZU za wypadki podczas treningów siłowych? Złamałem podgłowowo kość śródręcza i z PZU dostałem 300 zł. Dodatkowo byłem ubezpieczony w Prevoir za 360 zł/rok i wypłacili mi 1500 zł. Ocb?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi Ci o to że mało dostałeś z PZU ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1669
Bo w PZU mniejsze stawki płacisz i do tego zdzierają z ludzi kasę najlepeij jak byś napisał odwołanie i pościemniał ze teraz nie możesz wykonywa wszystkich ruchów wiesz pierdoły powinni Ci przysłac coś jeszcze :) w moim przypadku tak było co prawda to prawda że kontuzja kolana mi została ale odszkodowanie dostałem znacznie większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
Jak ty to zrobiłeś że na siłowni ci ręka poszła ?

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Pewnie uginał ramię ze sztangą
1

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Zdazaja sie rozne urazy
U mnie na silowni raz gosciowi poszla reka i kosc wbila sie w biceps podczas wyciskania, masakra normalnie

Inna sprawa, ze praktycznie sie nie rozgrzal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Trzeba było nagrać, wrzucić na YT i miałbyś milion subskrybcji
(taki żarcik). Nieciekawy widok pewnie, pozbierał się i chodzi na siłkę dalej? Jakiś byczek?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Pozbieral sie, czasem wpadal, ale przepisalem sie na lepsza silownie.
Ja wiem czy byczek? Raczej taki sredni, troche malo rozumny, ze sie tak wyraze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
To ile miał na tej sztandze że tak go wy***ało?
Przestroga, żeby zawsze się rozgrzewać! (a nie smarować maścią rozgrzewającą, czy przykładać klate do kaloryfera)

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Na 1 powtorzenie wyciskal bodajze 105kg, a rozgrzewal sie 90tka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żyjemy w Polsce i tam gdzie jest w nazwie polski/polska itp to już powinno być przestrogą . Niema co się dziwić że biorą większe stawki a robią mniejsze wypłaty jak się coś stanie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wieksza Klatka- Jakie Cwiczenia?

Następny temat

jaka siłownia w warszawie, pomocy

WHEY premium