SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wariat na siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
pewnego razy byłem z kumplem na siłowni. jak zwykle wyciskalismy na płaskiej. w pewnym momencie wszedłdo siłowni jakiś koleś taka chudzinka i zaczał cwiczyc na atlasie. cwiczyl juz z ok 15 minut izaczoł niemiłosiernie sapać aż w końcu pisnął głośno i wyszedł. pomysleliśmy że wariat i zaczeliśmy sie śmiać. ale to jeszcze nie koniec za ok 10 minut usłyszeliśmy szczekanie psa przed wejściem który po chwiliwbiegł do środka był to mały jamniczek a za nim wbiegł ten gościu z parasolką w ręku i zaczał się drzeć juuhuuuu i okładac nią wszystkich na oslep. wyglądał na pionka ale tak sie bił ze największy pakerzy nie dawali mu rady doskonale operował parasolką mało co my nie oberwaliśmy. po chwili uciekł w dalszą częśc siłowni i wysrał się na ławeczce do bszuszków wydając niezidetyfikowane dzwięki dopiero kolesie wyciągli go na dwór iz nim pogadali to teraz niemoge dojsc do siebie is ie nie śmiać
Ale to nie nowośc na tej siłowni. moja siostra kiedyś też tam chodizła i gdy wychodziła z siłki z jakims kolegom to wyleciał na niego z daleka jakiś wariat skoczył na niego i zaczął go gryżć aż wyrywał mukawałki skóry podobno ślinił się jak buldog. potem ktoś zadzwonił na pogotowie i karetka zabrała ich oby w tym jednego w kaftanie bezpieczeństwa i ten wariat pokazywał mu z karetki takom mine co u nas sie nazywa "ajjj" i szczerzy sie przy niej zęby
jak nie chcecie to nie wierzcie ale to zdarzyło się naprawdę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2799
amfa co za typ po amfetaminie ani po pigolach nabank by takie cos nikt nierobil ani po ganji tez nie widze ze ladne coniektorzy maja wyobnrazenie o narkotykach ludzie po amfetaminie niemaja halucynacji tak samo po pigolach wiec niewiem skad te wymysly :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grubo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
"pewnego razy byłem z kumplem na siłowni. jak zwykle wyciskalismy na płaskiej. "

Czyli innych cwiczen nie robicie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4291
No szczególnie z tym sraniem kolo przesadził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Ale masz lolqw w mieście

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10738
Co te tablety robią z ludzi

Moja siłownia ==>> http://www.sfd.pl/Moja_Silownia_<>-t182107-s5.html
nowe fotki str. 5,7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
fajne masz zycia masz kumpla kurdupla i widziałeś jak ktoś obesrał ławeczke do brzuszków

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12773
p9c9 sog za ten tekst

Nie wszyscy dostaną sie do raju ale patrzeć na gwiadzdy ma prawo każdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym mu nie dal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
olol moze macie silownie koło jakies domu dla wariatow?

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
w pobliżu domu wariatów raczej nie. ale dowiedizałem sie ostatnio że popprzedni właściciel siłowni siedzi teraz w psyhiatryku wiec moze to cos z nim związane te ataki wariatów. może ich napuścił. kto wie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koleś

Następny temat

DYSMORFIA MIĘŚNIOWA !!!

forma lato