SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Werewolf18 - ocena proporcji

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi się podoba taka sylwetka i osobiście dążę do mniej więcej właśnie takiej sylwetki przy wadzę 80-85kg przy wzroście 183cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
Dzięki za odpowiedzi ;d Nogi na pewno odstają nie robiłem ich od początku teraz dopiero nadganiam. Weszły na priorytet, resztę też powoli dopracuje. Fakt przez 5 lat można dokonać dużo więcej, ale zaczynając od 0 i wyciskając 45 na klate w jednym powtórzeniu i tak jakby nie patrzeć poszło 95kg siły ćwicząc na sylwetkę. Szału napewno nie ma, a co do: "Gothmori09" śmiem wątpić w sylwetkę skoro po 3 latach miałeś podobne wyniki siłowe do moich. Jedynie nogi dużo silniejsze. Oczywiście są fenomeny na tym forum i to nie podlega dyskusji jak Boom znany jako CRNX czy choćby _Power_ targający w podobnym wieku 360kg na mc.

Tutaj jeszcze fota z początków przygody z siłownią. Chyba pół roku stażu już było, ale nie mając pojęcia o diecie tak to na początku wyglądało.




Zmieniony przez - Werewolf18 w dniu 2013-07-12 23:25:20

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
gothmori
E tam pyerdolisz, w 5lat można zrobić dużo więcej, nawet z gownianym jedzeniem, warunkiem jest uczcuwy i ciezki trening,


Gowno prawda Musisz miec dobrego gena kolego skoro tego nie rozumiesz
Ja przez 5 lat nie odpuszczałem ani jednego treningu z braku chęci, bywały gorsze dni ale staram się dawac z siebie 100%, przez 3 lata staram się jak najlepiej odżywiac na moje możliwości, przez całe 5 lat wydałem kuuuuuuupe kasy na różne suple a od pewnego czasu przeszedłem na ciemną stronę mocy i dalej wyglądam ja gowno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
Trochę dotyrałem nogi zgodnie z uwagami, bo faktycznie wyglądały strasznie chudo. Może teraz wygląda to troszke estetycznej.







Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4499
Jak dla mnie git jest. Super sylwetka chocby na plaze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
estetycznie noi calkiem przyzwoite wyniki siłowe;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 480
idealna sylwetka i super przemiana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
Wrzucam kolejne foty do oceny. Modyfikuje ciągle trening pod najsłabsze partie. Wcześniej były to chyba nogi i plecy. Jak to wygląda teraz Waszym zdaniem?











Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
Widać dużą pracę włożoną, szczególnie te plecy się poprawiły IMO. Nogi tyraj dalej, bo nadal odstają. Powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
mógłbym tak wyglądać :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dmexe. 18lat zdj.24,29,42-44

Następny temat

Do oceny

WHEY premium