SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Werewolf18 - ocena proporcji

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
Nogi po małym zaniedbaniu odzyskują moc ;d dziś poszło 110x6 na przysiady. Nie dużo, ale trzeba przyzwyczaić się do ciężarów choć reszta treningu na większym zakresie powtórzeń.

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
kwestia światła albo faktycznie plecy poprawiłeś :) ja bym powiedział że łapy i nogi najbardziej odstają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
Zobaczymy jak to będzie wyglądało za 2-3 tyg. Trening na łapy zmieniłem całkowicie. Nogi choć szły do przodu też troche zmodyfikowane. Oby dało to oczekiwany rezultat.

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
Troche mnie tu nie było, ale trenuje cały czas. Aktualnie zaczynam się wycinać, na początku redukcji wygląda to tak

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
Podbijam. Sfd umarło? ;p Stary i starszy wygląd strony dużo lepszy może dlatego zmniejszyła się aktywność

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8489
chciałbym tak wyglądać na początku redukcji :D

tak,tak też Was kocham :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 617
dobrze jak na poczatek redukcji nie jesteś jakoś bardzo podlany:) jakie plany odnosnie redukcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
Napewno chce zejść do jednocyfrowego BF, za 10 dni zrobie pomiar i zobacze ile bedzie. psychika w miare sie trzyma więc mysle do połowy lipca forma będzie w miare wyjściowa na plaże

Tu jeszcze zdjęcie całej sylwetki.

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 617
to masz taki cel jak ja;) obecnie chyba mam 11-12 %
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dmexe. 18lat zdj.24,29,42-44

Następny temat

Do oceny

WHEY premium