SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze zdania o siłkach w Opolu :)

temat działu:

Informator OPOLSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21384

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
dziwna dyskusja
Jest tak jak na innych silowniach,wszystko w granicach zdrowego rozsadku.Miejsca jest wystarczajaco,w godzinach szczytu ludzi jest tyle ile w aquariusie i maximusie,za to jest zdecydowanie luzniej niz w FitLifie(do tych trzech silowni mam porownanie).
Sam wczoraj robilem ciagi i nie narzekamWszystko co nam,osobom cwiczacym pod katem silowym jest potrzebne - znajdziemy na tej silowni.
Byc moze juz niedlugo nikt z"cwiczacych silowo" nie bedzie mial powodow do narzekania bo jak juz wczesniej wspomnialem planujemy male"przemeblowanie" tak aby wolne ciezary + maszyny byly na duzej sali,a sprzet do aerobow na malej salce.
Wiaze sie to z tym,ze uzywajac sprzetu do aerobow nie jest konieczne przemieszczanie sie i wystarczy mniejsza przestrzen.
Z relacji cwiczacych wiem,ze taka separacja jest ceniona przez ludzi.
Ponadto Oxide przestaje byc postrzegana jako silownia dla osob cwiczacych typowo rekreacyjnie,stad tez chetnych do korzystania z wolnych ciezarow jest wiecej
Pozdrawiam wszystkich Opolan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 163
Siłownię przy ul.Oleskiej 11 udaje się zaliczyć do nr 1 w rankingu
siłowni w Opolu.Jest to łatwo udowodnić!Znajdujący się tutaj sprzęt firmy GYM należy do najnowocześniejszych w Europie.Na sprzęcie tej firmy trenowali zawodnicy europejscy przygotowywując się do Olimpiady w Barcelonie.Siłownia posiada także najwyższej klasy sprzęt do ćwiczeń CARDIO (bieżnie,rowery treningowe,wiosła itp).Instruktorzy ćwiczeń siłowych tutaj zatrudnienie to najwyższej światowej ,europejskiej i krajowej specjaliści w sferze Kulturystyki,Fitness,Cardio,Szukach walki itp.(legitymujący się tytułami Mistrzów Świata w sztukach walki,Mistrzów Polski w Kulturystyce -uczestnicy Mistrzostw Europy -absolwenci AWF - posiadacze licencji Ministerstwa Sportów -czynni zawodnicy sportowi.Siłownia jako rekreacyjna obejmuje swoim zakresem działania także osoby po rehabilitacji jak i niepełnosprawne jako także Centrum Ośrodek Pozdrowotny.W zajęciach na siłowni uczestniczą takze osoby o profesji :lekarze,inżynierowie,bizmesmeni,studenci itp.z uwagi na wysoki profesjonalny poziom kadry trenerskiej.Każdy z ćwiczących otrzymuje Plan treningowy do realizacji oparty na naukowych zdobyczach współczesnej nauki o Kulturze Fizycznej - sporządzony dla każdego ćwiczącego indywidualnie uwzględniający aktualny stan zdrowia i stopień wytrenowania... do wglądu w zapisie komputerowym dla kontrolowania przebiegu poczynionego postępu.Jak zatem z powyższego wynika :zajmowanie przez siłownię w Szarej Willi nr.1 pozycji w rankingu siłowni działających w Opolu i w województwie opolskim zdaje się jakby nie podlegać dyskusji -jako nowoczesnej o najwyższym standarcie siłowni na poziomie XXI w.
Jeżeli zaś chodzi naukowe ujęcie zagadnienia - to udaje się stwierdzić ,iż siłownie zgodnie ze swoją nazwą dzielą się na siłownie funkcjonujące w sile :
1/rekreacji (dobroci)
2/sportowej (pasji)
3/pseudosportowej (ignorancji).
W tej sytuacji staje się zrozumiałe,iż siłownia w Opolskim Centrum Rekreacji w "Szarej Willi" jest siłownią tzw.rekreacyjną.I tym samym nie jest tutaj możliwe realizowanie ćwiczeń siłowych (Kulturystycznych i Cardio) w sile :ignorancji ... rzucanie hantlami ,wulgaryzmami itp.jako realizacje naruszające :Regulamin siłowni.
Stąd osobom znajdującym się sile np.ignorancji nie musi odpowiadać atmosfera panująca na siłowni funkcjonującej w sile rekreacyjnej i odwrotnie.Jako ,iż słowo Kulturystyka pozostaje w związku przyczynowym z pojęciem:Kultury jak wskazuje na to sama nazwa :KULTURYSTYKA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
ja tez pozdrawiam oxide
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1457
Dobra bo sie pozabijacie Proponuje abyscie cos opowiedzieli o innych silowniach typu Aquarius, Mximus. Bo jestem ciekaw jak tam jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam.Zacznijmy od Aquariusa-silownia w ktorej cwiczylem okolo1.5 roku.Mam z niej dobre wspomnienia.Obecnie znajduje sie w piwnicy plywalni a jak ja cwiczylem znajdowala sie na gorze co bylo probleme w lecie ze wzgledu na upaly.Obecnie bardzo ladnie zrobiona i bardzo dobrze wyposazona.Kazdy znajdzie cos dla siebie.Polecam ogolnie ta silownie.Jest jedno ale,a konkretnie tlok jaki kiedys byl w godzinach popoludniowych ze wzgeldu na nie duza powierzchnie.Nie wiem jak jest teraz bo juz bardzo dawno tam nie cwiczylem.Odnoscnie MAXIMUSA na ktorym tez cwiczylem 1.5 roku i zrobilem najlepsza forme:Silownia duza,jest duzo miejsca.Ma dwie sale aerobowa i silowa.Nie musisz sie martwic ze upadnie Ci sztanga albo hantle.Do tego sauna,solarium,masaze i rolmasaz.Wlascicielem klubu jest STRONGMEN.Teraz nazywa sie ta silownia STRONG and FIT.Pozdrawiam

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1457
A chodził ktoś rosnać do Skarabeusza albo Spartakusa???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
Szara Willa - Super, ale dla biznesmenów i emerytów
Akwarium - nie wiem
Skarabeusz - Dla mega koksów, klimat kiepski, za dużo testosteronu
Spartakus - słaba siłka.
Maximus - Sprzęt ok, atmosfera super! Polecam najbardziej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
W ogole mało tu obiektywnych opini...


Klimo siedzi w NY

SmS jest instruktorem w oxide

Paweł to juz w ogole informatyk to sie nie zna - cwiczy w maximusie ze mna dlatego mu sie podoba hahahah

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
tak a kto cwiczył wcześniej w dynamice dla kobiet


mogłeś się na aerobik zapisać;p


Zmieniony przez - PaWEL-H w dniu 2008-09-08 11:55:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Ja nie musze juz sie spalac w odróżnieniu do Ciebie.


I nie gadaj bo sam cwiczyłes na siłce dla emerytów wczesniej.


Koniec spamu bo Bana wyłapiesz !

Sklep.Sfd.Pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak tam po OLIMPIADZIE?

Następny temat

bjj opole..kiedy treningi??

WHEY premium