SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka o jędrną dupę i lepsze samopoczucie - mam_kredki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2398
Hej :) Myślałam, że to ja mam problem z organizacją ;]

Mnie dziewczyny postraszyły, że jak nie będę się stosować do wskazówek to nikt do mojego tematu nie będzie zaglądał ;p przestraszyłąm się i zadziałało :)

What did you do today to bring you ONE STEP CLOSER to your goal?

------
http://www.sfd.pl/Gabi_x89_/_redukcja_-t896962.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaglądanie zaglądaniem- nie będzie efektów, to dopiero straszy. ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2398
ale jeśli nie będzie efektów a będzie komu kopnąć w zadek do dalszej pracy - bezcenne ;]

widzę, że nabiał wyliczony dokładniusio :)


Zmieniony przez - Gabi_x89 w dniu 2012-11-19 00:08:22

What did you do today to bring you ONE STEP CLOSER to your goal?

------
http://www.sfd.pl/Gabi_x89_/_redukcja_-t896962.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już mnie tyle za ten nabiał rugali, że uległam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
tylko na dobre wyjdzie

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Ladies się zapatrują na aromatyzowane kawy? Dostałam wczoraj paczuszkę i jak na razie ma jedną wielką zaletę- nie potrzebuję dodawać mleka (normalnie 100ml na kubek stanowi minimum). Myślę, że to by mi pomogło lepiej kontrolować się z nabiałem, ale z drugiej strony nie mam pojęcia, jakie świństwa do tej kawy dodali, że tak ładnie pachnie.

Zmieniony przez - mam_kredki w dniu 2012-11-20 18:05:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dostałam wczoraj nowe tabletki na depresję i lęki, może się polepszy. Jak na razie działają- odczuwam z 1/3 dolegliwości ubocznych kategoryzowanych jako częste lub niezbyt częste.

Zmusiłam się do zważenia i zmierzenia.
Szczerze mówiąc, jestem zaskoczona, nie spodziewałam się, aby cokolwiek mi ubyło, biorąc pod uwagę, że nadal nie spięłam dupy tak jak powinnam. A tu jednak coś. Z jednej strony budujące, z drugiej- obym się kompletnie nie rozleniwiła.






Zmieniony przez - mam_kredki w dniu 2012-11-21 15:18:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7380
Noo.... wymiary cacy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdybym się dokładniej trzymała zaleceń, to pewnie byłoby jeszcze bardziej cacy.

Nie wiem, czy to wenlafaksyna już działa, czy to moja wyobraźnia podatna na efekt placebo, ale psychicznie mogę dziś góry przenosić. Za to czuję się jak na permanentnym kacu, coś za coś.

Miska na dziś.
warzywa- pomidorki, kapusta kiszona, cukinia, pół brokuła lub kalafiora (zależy co zastanę w warzywniaku) i dużo cebuli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drugi posiłek dzielony na dwa. Nie znalazłam wieczorem normalnej ryby w normalnej cenie (mogłam się spodziewać, w końcu jutro piątek- mintaj, morszczuk i pangi wyszły, został tylko koszmarnie drogi łosoś i wędzony węgorz, paluszki rybne z resztek oraz to gotowe coś do zapieczenia), więc jest to coś. Już upieczone, zapudełkowane i mam nadzieję, że chociaż smaczne.

Warzywa: brokuł gigant, pomidor, dużo cebuli do wątróbki.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy dla kobiet - podstawowe ćwiczenia z hantlami

Następny temat

Czy zajęcia Fitness faktycznie są bezcelowe w walce o zgrabną sylwetkę?..

WHEY premium