SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka o jędrną dupę i lepsze samopoczucie - mam_kredki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolacja niezjedzona, przespałam- cały czas ból głowy i nudności od leków, powoli mam dość, a jutro mam zwiększyć dawkę. :/

Miska na dziś. Jak nie znajdę ryby, będzie kurczak.
Warzywa: wymienione już marchewki, cebula, kapusta kwaszona, cukinia i pomidory.

Wczoraj się dowiedziałam, że siłownia jest tymczasowo zamknięta, nie wiem o co chodzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
Witam serdecznie :) Widzę ten sam trening, ja dziś zaczynam. Będę śledzić i kibicować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam dziewczyny za stracony czas. Wygląda na to, że tymczasowo odpuszczam- trzymanie diety z wenlafaksyną to jest kompletna masakra, biorąc pod uwagę mdłości i inne skutki uboczne, nie jestem w stanie dojeść nawet głupiej jajecznicy z 2 jaj. Jednak zdrowie psychiczne ma pierwszeństwo, a ten lek mimo wszystko działa. Mam nadzieję, że nie macie mi za złe.

Będę się starała trzymać czystą miskę, ale ilość kcal jest tu raczej nieprzewidywalna. Mam nadzieję wrócić do was, jak tylko dojdę do siebie po lekach.

Zmieniony przez - mam_kredki w dniu 2012-11-25 22:46:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2398
Aj... szkoda, zaglądałam tu :( Będziemy czekać !

What did you do today to bring you ONE STEP CLOSER to your goal?

------
http://www.sfd.pl/Gabi_x89_/_redukcja_-t896962.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
trzymaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bry wieczór drogie babochłopy! Mam nadzieję, że nie zostałam tu jeszcze spisana na straty.

Trochę mi się schudło pod nieobecność, ale to przede wszystkim kwestia niedojadania z powodu mdłości (czyli na bank zleciało z moich mizernych mięśni).

Siłownię odpuściłam- moja sprawność psychoruchowa przez pewien czas oscylowała wokół stanu "Kredki po trzech piwach".
Od paru dni biorę pełną dawkę leków, organizm się już prawie oswoił i z pełnej gamy skutków ubocznych ostał się tylko ten lekko wariujący błędnik (ale już jest o niebo lepiej niż na początku). Tak więc wracam zwarta, gotowa do pracy i po cichu liczę na Wasze wsparcie.

Jutro pierwsza siłownia po przerwie, będzie rzeź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to walcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W piątek lista na siłownię była już pełna, więc poszłam dzisiaj. MASAKRA. Pod koniec drugiej serii chciało mi się rzygać, ale pociągnęłam jeszcze 15 minut na rowerku (orbi czeka na naprawę, a po wioślarzu bym się chyba nie doczołgała te trzy piętra w górę).

Rano zrobiłam kawę i dopiero po tym skojarzyłam, że nie mam mleka, wiec pożyczyłam od współlokatorki zagęszczone.



Wspięcia na palce robiłam na drabince, bez obciążenia. Mogę tak (zdecydowanie bardziej mi się podoba, odczuwam ruch jako pełniejszy), czy jednak lepiej na siedząco?

Czy w skłonach tułowia mogę zastąpić piłkę krzesłem (stopy oczywiście na drabince)? Przyznam szczerze, że prawie nie czuję tego ćwiczenia w normalnej wersji, a seria na krześle dała mi większy wycisk.




Zmieniony przez - mam_kredki w dniu 2012-12-08 18:56:09
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy dla kobiet - podstawowe ćwiczenia z hantlami

Następny temat

Czy zajęcia Fitness faktycznie są bezcelowe w walce o zgrabną sylwetkę?..

WHEY premium