SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka o jędrną dupę i lepsze samopoczucie - mam_kredki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Roksanno, zupełnie o tym zapomniałam. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
siedząc mozesz spokojnie robić, i wznosy na piłce to dobre zastepstwo, ewentualnie supermeny czas
to ok, na razie rób z wyciagiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, czyli trening ustalony.

Miska na dziś, obrzydliwie późno zwlekłam się z łóżka i obawiam się, że więcej nie wcisnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypiska na jutro. Z czekoladą, bo już mnie od wczoraj ssie i nęci. Banan w ostatnim posiłku, bo to mój potreningowy, jeśli jednak trzeba coś zmienić, to bardzo proszę o wskazówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7380
Słodzisz sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 244
Będę zaglądać, wiek ten sam, podobnie z wagą i wzrostem Trzymam kciuki! Mam nadzieję, że coś dla siebie tutaj znajdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shrimp2
Z czekoladą, bo już mnie od wczoraj ssie i nęci
I co, mamy pochwalić, że AŻ dwa dni tego ssania wytrzymałaś?

Nie, czekam na zyebki, że w ciągu dwóch dni nie zdołałam tego ssania przezwyciężyć siłą woli.

Tabelka z pierwszym treningiem, aż mi wstyd tych 2kg w rozpiętkach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
mam_kredki znaczy mamy jasność, sprawdzasz naszą czujność
No, to wyjazd z czekoladą. Zapomnij!
I faktycznie przeczekaj, to przestanie Cię ciągnąć do słodkiego. Jak sobie pozwolisz, to za dwa dni będzie to samo, za cztery o dwie kostki więcej, a przed okresem cała tabliczka. Na co Ci to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shrimp2

I faktycznie przeczekaj, to przestanie Cię ciągnąć do słodkiego. Jak sobie pozwolisz, to za dwa dni będzie to samo, za cztery o dwie kostki więcej, a przed okresem cała tabliczka. Na co Ci to?


Bez obaw, to było ostatnie pół tabliczki zalegające w szafce, takie samotne i opuszczone. Chciałam oddać współlokatorce, ale ona tylko mleczną. Jak nie będę kupować, to nie będzie kusić.

Miska na poniedziałek. Śledź na kolację jest wędzony, ale w dziennikach nie przewidują.




Zmieniony przez - mam_kredki w dniu 2012-11-05 01:03:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy dla kobiet - podstawowe ćwiczenia z hantlami

Następny temat

Czy zajęcia Fitness faktycznie są bezcelowe w walce o zgrabną sylwetkę?..

WHEY premium