SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Activlabie grubo gramy, małolatek nie rvchamy SPAM Post %-)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118946

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Antosiu,tak sobie poczytałem poczytałem bo mi rm linka ziumną i tak jak do robienia mięcha na ketozie,przedstawie swój punkt widzenia do tego co napisałes o redukcji na wysokoch węglach

owszem wysokie wegle rozkręcają piec.tylko ze...wysokie wegle a redukcja?e...tłuszcze spowalniają metabolizm?(no chyba ze ktos ch**owo ćwiczy i niema rozkręconego pieca )

a ten szłyszałes kiedyś jak bardzo zdrowa jest dieta uboga w tłuszcze?
http://zaburzenia-odzywiania.wroclaw.pl/mit-diety-niskotluszczowej.html
to takie pierwsze lepsze z brzegu by nakreslić coś co już kiedyś gdzies wspominałem.albo nie ale napisze o tym.1 tłuszcz paliwo dla serca.2 brak tłuszczu w diecie rozp*****la żołądek oraz jelita i pare tam takich innych.


dobra a teraz moje ulubione


człowiek to zwierze mięsożerne nie jarosz.to że w naszej diecie są weglowodany z wazyw to poprostu w głównej mierze ewolucyjne zapchaj kiche(warzywka owoce git.alee one mają niski ig.no i odkwaszaja i takie tam.ale jak ważywkami itd napchac tak kiche by było dużo węgli? człowiek to nie kuń albo wołowinka na poluale czasem jakąs klacz lubie sobie przetrącić).ludzki organizm nie potrzebuje dodatkowych weglowodanów z zewnątrz bo sam je sobie potrafi wytworzyć.dziękuję za przeczytanie.licze na potwierdzenie własnych argumentów i obalenie moich.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja bez węgli z banananów i owsianych to bym umarł chyba, ale nawet masę na haj fat robię. Btw. Dexterpro, weź sobie sztangę na skosie - i sprawdź jaki masz wtedy ogromny zakres ruchu. I w ogóle to się odpyerdol jak mam rację































































suko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ale mu Pan powiedział.

do tego dodam że diety redukcyjne w większym stopniu polegają na ograniczaniu wyrzutów insuliny.

A tłuszcze przyjmowane w jedzeniu się nie odkładają a już nadmiar węgli tak

Wiesz Pika my to jesteśmy stare dupy i nie znamy najnowszych badań lekarzy z błenos aires


Zmieniony przez - rm_125 w dniu 2013-07-02 00:10:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
a i podam tu jeszcze inny przykład wp*****lanie nagminne odżywek bo ch** z dietą.a potem jest brak odżywek pewnego weekenddu tylko jedzeniee przecietnego nowaka bądz kowalskiego jak kto woli i jest sranie po kątach pare razy dziennie.dobra podam drugi przykład.k***a nie zasnął bym bez tego.przykład moja była ch**owa dieta jakies makaroniki ch**e muje.zjadła gołabki a potem zdychała 2 dni bo kapustka niby nie była dogotowana albo ze nie pogryzła(takie wymkówki były)ajak jej łopatologicznioe wytłumaczyłem ze cch**a wiee o diecie i ze ma sp******ony żołądek od tego to zrobiła wielkie gały(a gały miała duże i sweetaśne%-/0 ale to zła kobieta była)





panie...ja bazuje jeszcze na badaniach z zsrr.co k***a badaczom z zsrr nie wierzycie?


zły śnie no tak masa nie redukcjawęgle=wyrzut insulinowy
Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-07-02 00:12:54

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-07-02 00:14:15

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja w zasadzie to węgle tylko śniadanko+po treningu i minimalnie (z 50g owsianych) przed treningiem na masie, a na redu, to tylko po treningu węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja teraz sporo węglowodanów szamam, masywny ekto ze mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to co ? ale nei jesteś na redukcji i chyba nigdy nie będziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
też jestem ekto j

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czemu nigdy nie będę? :)

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2013-07-02 10:47:52
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Piwko na monohydrancie ?

Następny temat

NOWOŚĆ: MACHINE MAN JOINT & RECOVERY

WHEY premium