SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYBIERZ PRODUKT ACTIVLAB ROKU 2010!!!! WYNIKI str 24

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Machine Man-Combo - Wszystko co potrzebne do aktywnego trybu życia: bcaa, witaminy i na dodatek w wygodnej formie (kapsułki) za niewygórowaną cenę. Myślę, że ten produkt zasługuje na miano Numer 1 produktów Activlabu w 2010 r.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4547
Ja zagłosuję na coś czego nieustannie używałem podczas masowania i spisał się git ;]
Recovery 2.0 smak hmm w sumie grejfrutowy choć cytryna też git.

As real as it gets

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
BCAA Xtra - dla mnie nr 1!!!

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Recovery 2.0-cytrynka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1782
jeśli mówimy o produkcie który zasłużył na miano produktu 2010 nie patrząc na date wystawienia do sprzedaży to bezkonkurencyjnie BCAA Xtra miałem tylko jeden smak więc i za nim się postawie-grejpfrutowy
a jeśli mówiąc o produkcie mówimy o suplemencie który został wprowadzony na rynek w roku 2010 to MACHINE MAN COMBO, skład spełniający wymagania, do tego jak to Skeba napisał, jest w formie kapsułek co daje kolejny plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9680
jak dla mnie zdecydowanie Machine Man-Combo

Dla wszystkich niedowiarków, nie zdejmuję sztangi z barków
W czasie ostatnie serii, dziki zachód tu na prerii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
EAA XTRA ... to jest to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522682
Machine Man Combo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7711
U mnie zawsze stoi jakiś gainer albo białko z activlabu, ale najczęściej są to proteiny, które pod względem cena/jakość najbardziej mi odpowiadają, dlatego oddaję głos na:

- whey protein 80 plus

krzywo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WYBIERZ PRODUKT ACTIVLAB ROKU 2010!!! i Wygraj Nagrody! - Temat do Dyskusji

Następny temat

Fat Burnery - pytanie

WHEY premium