SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WW i IG

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
ale mnie teraz wystraszyliscie z tym lekarzem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nie boj sie ale po prostu to lepsze niz nasze porady na odleglosc

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
ja wiem ze super potraficie pomoc ale mysle ze ja juz chyba w jakies uzaleznienie popadlam przy tej diecie,probowalam zaczasc normalne odzywianie bynajmniej przez jakis czas zeby dostarczyc troche ww i innych witamin,ale wystarczy jeden 2 dni i wracam do tluszczowej wystarczy zew troche brzuch wiekrzy mi sie zrobi dostaje jakiejs obsesji,wtedy pije duzo cherbaty przeczyszajacej i ehhh szkoda gadac moj maz mowi ze zaczyna sie od herbaty a skonczy na wkladaniu palca do gardla,do tego drugiego raczej niedojdzie ale mysle ze niezle mam juz poukladane w glowie i to przez to ze ciagle chce byc szczuplejsza i dojscx do tej cholernej wagi 55 i niemoge juz od miesiaca!chyba szybciej w kalendarz walne


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
wyglada mi to na male zaburzenie - a wlasciwie mala obsesyjke na punkcie wagi
Moim zdaniem powinnas spojzc na to co juz osiagnelas ...poogladaj zdjecia sprzed odchudzania - pokaz mezowi - usiadzcie i porozmawiajcie o tym
Ciesz sie sukcesem dotychczasowym i nie patrz slepo na cel : 55kg. On przyjdzie z czasem ale tylko wtedy jesli bedziesz cierpliwa i konsekwentna. Nie warto ryzykowac bulimii czy anoreksji (wiem ze mozesz mnie posadzic o przesade ale duzo osob tak wlasnie zaczyna)
I wlasnie dlatego tylko - celem przyzwyczajenia sie do wlasnego ciala oraz dla odmiany - postaraj sie zrobic tydzien jedzenia bez redukcji kalorii i ze zwiekszona iloscia weglowodanow. Ocen subiektywnie - ale i tez z pomoca meza (lub przyjaciolki) - dotychczasowe efeky i ciesz sie nimi



Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
cierpliwosc cecha wielkich

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i konsekwencja w dazeniu do celu (hehe tak jak u mnie )

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
z jednej strony to wiem ze macie racje ale z drugiej i tak wiem po sobie ze niezadowole sie calkiem tym co osiagnelam owszem ciesze sie ze wogole az tyle potrafilam zrzucic kilogramow ale nadal niemoge patrzec na siebie i wciaz wydaje mi sie ze jestem gruba,dzis bylam u lekarza badania zrobie w srode bo dostalam termin i powiedzialam ze stosuje ta diete,balam sie krytyki pewnego potepienia ale nic lekarka nic mnie niekrytykowala i niemowila ze zle robie ze mam zucic ta diete itp.tylko prosila zebym uwazala z cholesterolem,ale mimo wszystko niewidzi problemu poniewaz mialam za niski i teraz mi sie powinien unormowac,przepisala mi cholernie drogie tabletki na wlosy,i w srode badam krew.Cieszylo mnie to to ze niezabronila mi stosowac diety powiedzialam ze swietnie sie czuje i wogole bo to prawda........teraz czekam do srody na reszte napewno powiem czy moge dalej jesc tluste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. nie masz jesc tlustego masz zywic sie madrze
2. ciesze sie ze skorzytalas z rady i poszlac do lekarza, poczekamy na wyniki i diagnoze
3. pamietaj ze kobieta musi odczekac okolo miesiaca, aby dieta zaczela dzialac (kazda)
4. moze czas pomyslec o jakims ruchu ??

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
jesli chodzi o ruch to mam go mnustwo codziennie z dzieckiem zakupami i juz naprawde po calym dniu niemam checi na gimnastyke czy inny sport,marze wtedy tylko o relaxie hehe moze po lecie jak juz krotrze dni beda i mniej fruwania przez caly dzien wszedzie to sobie zaczne chodzic na basen powiedzmy,jesli chodzi o diete to u mnie zaczela dzialac po 2 tygodniach to niejest tak zle ,uffff ale dzis goraco,nietrzeba cwiczyc zeby siepozadnie wypocic hehehe pozdrawiam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
trzeba cwiczyc dla zdrowia a nie zeby sie wypocic

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest HST?

Następny temat

HIT co i jak

WHEY premium