SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WW i IG

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
mam pytanko z innej beczki ze tak powiem,ostatnio na onecie pisalo troche o tej diecie kwasniewskiego atkinsa itp. czy ta dieta,moze powaznie zaszkodzic zdrowiu?czy mozna dostac raka albo innych groznych chorob zagrazajacych zyciu?wiem ze to durne pytania ale kazdy ma inne zdanie na ten temat,mimo ze czuje sie swietnie to czytajac takei rzeczy mam potem jakies watpliwosci,wiem ze sa zwolennicy i przeciwnicy tego typu odzywiania i kazdy powie swoje ale jak jest naprawde?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
prawda jst taka - ze nieumiejetnie stosowana KAZDA dieta moze przyniesc utrate zdrowia ale faktem jest rowniez ze wiele osob odzywiajacych sie niskoww - wlasciwie bardziej sie lecza niz choruja Po prostu normuje sie cholestreol, mniejsze ryzyko wystapienia wielu chorob, etc itd itp
Widzisz nawet papiez ma swoimch zwolennikow i przeciwnikow
Tak bedzie zawsze choc standardowe myslenie wielu specjalistow - ulega w tej chwili zmianie -0 szcezgolnie na temat diet niskoww
pozdrawiam

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
niewiem jak mam obliczas swoje kcal.obliczylam ze jak zjem 3 razy dzienni schabowego po 175 kcl. to wyhcodzi696 kcal.do tego dwa sadzone jajka troche maja i 130 gr. smietany 30% czy to nie zaduzo dla mnie? niechodze glodna ale mam wrazenie ze cos zle robie juz niepotrafie tak dokladnie o bliczac wszystkiego jak roblam to na poczatku moze dlatego ze jem prawktycznie zawsze to samo bo sprawdzone?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nigdy nie liczylem i nie bede liczyc kalorii !!
i Tobie tez nigdy tego nie poradze

Licze skladniki odzywcze a wlasciwie nie licze a pamietam juz na oko co ile ma mniej wiecej
Ska np wiesz ze kotlet schabowy (btw bez panierki mam rozumiec )ma 175kcal ???? Niestety tego nie wiesz tak samo jak wiele innych rzeczy ktore stworzysz

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
to ja juz nierozumiem doradzaliscie mi abym zmniejszyla ilosc kcalorii a teraz mam ich nieliczyc? to moze mam tylko zmniejszyc ilosc jedzenia?tak tez zrobilam zmniejszylam ilosc jedzenia ale czasem odczowam glod maly ,czy to niewplynie zle na moje odchudzanie?staram sie nauczyc jesc posilki o identycznej porze i te same ilosci zmniejszone,czasem zagryze kawalkiem sera jak poczuje lekkie ssanie,czy to dobrze?czy jesli troche mnie ssie ale nie mocno czy to nieodbije sie zle na moim odchudzaniu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
jeszcze jedno pytanko tak czytam o l-karnitynie kazdy pisze to co zaobserwowal u siebie ,jedni krytykuja drudzy chwala ,jak to wogole jest naprawde czy jesli caly czas stosuje diete ,czy moge sobie wspomagac tym srodkiem?nie nielicze na to ze zaraz po l-karnitynie schudne super duzo kilogramow zaniedbujac diete po prostu czy moge dolaczyc te tabletki do mojego odzywiania?mimo ze stosuje diete tluszczowa troche opuscila mnie energia nie to co wczesniej czulam sie jak nowo narodzona,teraz mi troche energii opadlo i niewiem czemu,moze to wcale nie wina diety ale moze tez l-karnityna doda mi wiecej energii bo naprawde bardzo jej potzrebuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nie patrz na to ze karnityna bedzie cudownych srodkiem jednak jesli chcesz brac i poprawic energie - pamietaj ze dopiero dawki okolo 1,5g sa ok
(kiedy polecalem znajomym to zazwyczaj ok. 1,5-3g)
pozdrawiam

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
ok to jak mam policzyc jesli w jednej tabletce jest niby tak pisze ekstra duzo l.karnityny czyli 0,272mg to znaczy ze mam kilka takich lykac?to musialabym co tydzien paczke kupic bo u mnie w sklepie sa po 40 tabletek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
wiesz co sproboje na razie po 2 tabletki brac ,jeden chlopak tez pisal ze dwie mu starczyly po prostu przetestuje na sobie,ja nieuprawiam sportu wiec moze akurat te dwie mi starcza zobacze jakie bede miala samopoczucie,czy cos sie zmieni jesli nie zwiekrze dawke albo odstawie calkiem,na ulotce tu pisze ze do 2 dziennieniewiem czy tu niemiecka l-karnityna jest taka sama czy ma to samo w sobie pewnie tak tylko firma inna no i kosztowala 15 euro za 40 tabletek ale to pewnie chyba niema roznicy w zastosowaniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no i wlasnie dlatego ten suplement nie jest wart stosowania bo jest nieoplacalny po prostu dawki wymagane sa o wiele wieksze niz producent podaje ....
pozdrawiam

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest HST?

Następny temat

HIT co i jak

WHEY premium