SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WW i IG

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ciekawa jestem jak dam rade sobie po zakonczeniu tej diety,jachetniej to bym jej niekonczyla wcale,no coz bede musiala sie przyzwyczaic do nowych nawykow zywieniowych czyli niejesc wszystkiego co smakowicie wyglada hehe jest jeden problem tylko ze ja nigdy dlugo niewytrzymalam przy diecie warzywno owocowej bo jestem tam zawsze glodna i jak moglabym zapanowac nad takim czyms?czy brac jakies tabletki co chamuja apetyt
w sumie niewiem jak bedzie bo niby po tluszczowej ma wszystko sie uregulowac i niebedzie tak zle moze,a procz warzyw i owocow co moge jeszcze zjadac oczywiscie mam na mysli nieobjadanie sie tylko tyle zeby niebyc glodna i nietyc.wydaje mi sie ze bede musiala sie dlugo przygotowywac do zmiany diety bo do tej niepotrzebowalam czasu.

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Nie powiedzialem ze podstawa diety maja byc tylko owoce i warzywa ...musisz dostarczac ww zlozonych takze z innych zrodel jesli czujesz glod - wybieraj produkty zawierajace duze ilosci blonnika ktory zniweluje (w pewnym stopniu oczywiscie) to uczucie
Czemu uwazasz ze na diecie nie-keto nie ma smakowitych rzeczy ? Po takim okresie na tluszczowej ...tesknilbym chociaz do ryzu czy "letniej kanapki"

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wiem bo w sumie tez tesknie za troche innym jedzeniem chociaz przyznam ze do chleba i buleczek mnie nieciagnie naprawde,niewiem czemu kiedys dieta nieobeszla sie od przynajmniej 1,2 kromeczek chlebka a teraz az sama sie sobie dziwie .bardziej mnie ciagnie do pysznego ciasta tesciowej,spagetti heheh i wszystko co super tuczy ale potrafie sie powstrzymac i cwicze swoj mozg hehe specjalnie staram sie miec cos na wierzchu czy dla dziecka loda czy jakies frytki itp.i ucze sie ......niedotykac tego i przyznam sie tylko do tego ze zjadlam jeden kawaleczek ciasta tesciowej ale taki co tylko smaka narobil taki maly wzielam,ale nic po za tym w ciagu miesiaca innego niezjadlam a doladowania to niewiem czemu ale sie boje bo mam wrazenie ze cala dieta pojdzie na marne i ze przytyje w ciagu tego jednego dnia pare kilo ,wiem ze tak niejest ale i tak sie boje dlatego do tej pory nic takiego nierobilam,juz po tym jednym kawaleczku ciasta mialam takie wyzuty sumienia ze szok mialam wrazenie ze tyje i co mam z tym zrobic lepiej sie odzwyczaic od slodyczy hihi

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
popadasz w skrajnosci a skrajnosci sa zle odzwyczaj sie od skrajnosci
a to normalne ze Cie ciagnie do slodyczy bo rozchodzi sie tutaj wlasnie o poziom cukru we krwi .. powodzenia zycze raz jeszcze ale moim zdaniem powinnas zrobic ladowanie

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w czyms pomoc bo mialem reinstal kompa i nie bardzo jest czas aby wszystko czytac

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jakos sobie radze
ale dziekuje

dostales maila ?


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dostalem, gratuluje!!
ale jeszcze nei wszystko chodzi jak powinno wiec moment zanim odpowiem

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co sie ze mna stanie jak zrobie lodowanie?chcialabym ale sie i tak boje.....

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Agato (jesli mozna po imieniu ) nic sie nie stanie a co ma sie stac Po prostu naladujesz glikogen do miesni i watroby ...jedynym widocznym skutkiem ladowania moze byc przybranie wody na ciele w zwiazku wlasnie z glikogenem (na jedna czastczke glikogenu przypadaja az cztery czasteczki wody o ile dobrze pamietam). Waga moze skoczyc np.1 czy 2 kg ale to tylko wlasnie woda ...nic wiecej. Po wejsciu spowrotem na tluszcze wszystko powroci do "normy" nie masz sie czego obawiac wiec
pozdrawiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje bo juz sie balam ,a zblizaja sie urodzinki tesciowej ktora swietnie gotuje no i jej ciasta ,najleprze normalnie,ale jeszcze zobacze jesli niebedzie mnie kusilo to po co mam jesc byle jesc,chyba ze niewytrzymam to co innego,wczoraj maz zamowil pizze i mojego ulubionego loda ,to jedyny lod ktorego moglabym pochlaniac bez konca ale co, wcale mi smaka nawet nienarobil a probowal mnie skosic,no i chociaz raz mu udowodnilam ze potrafie byc twarda z dieta bo jak na razie to mial tylko ze mna ubaw ze dlugo niewytrzymalam.W najgorszym przypadku zabiore schabowe w torebke hehehe i jeszcze jedno pytanie czy moge jesc mieso nadziewane pieczarkami ?nieeewiem ile tych pieczarek

Agataa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest HST?

Następny temat

HIT co i jak

WHEY premium