SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WW i IG

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mozesz sprobowac jak kazda dieta bazuje na oszukaniu organizmu, aby zjadal mniej kalorii niz potrzebuje
masz watek podwieszony w odzywianiu
tylko prosze nie zostan fanatyczka
pamiataj o podstawach reszte dopasuj pod wlasne potrzeby i mozliwosci
wiec zachecam do prob


Your body does not like your idea being lean and big-unfortunately

Alternatywna Droga-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
************************************************
mniej bledow, koniec z marnowaniem $-prywatna pomoc-prosze o maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
Dzieki bardzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 55 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8791
Witam!
Montigniac to wg mnie bardzo dobra, smaczna dieta. Sama ją stosowałam, ale póki co zarzuciłam ją, bo przestałam chudnąć. Pewnie chciałabyś wiedzieć dlaczego - otóż za dużo jadłam, ot cała tajemnica, a nie chciało mi się przeliczać składników odżywczych i kalorii, bo podobno na tej diecie się nie liczy (nic bardziej błędnego). Ale jeśli nie policzysz będziesz miała tendencje do tego, żeby zjadać za dużo. Schudłam na niej trochę, ale potem waga stała w miejscu. Zniecierpliowiona zaczęłam więc liczyć i się przeraziłam, bo zjadałm powyżej 2000 kcal dziennie. Poszukałam więc sobie innej diety, takiej, która zmusza mnie do kontrolowania i przeliczania, dzięki temu wiem ile czego jem. Obecnie jestem na lowcarb (węgle poniżej 20 g) i zastanawiam się, jak się odżywiać po zakończeniu odchudzania, żeby to wszystko miało sens. Co do fanatyzmu - zgadzam się z Biniem.
Pozdrawiam
andrea_l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak bedziesz blizeh konca diety napisz
pomyslimy co zmienic i jak uczynic ja bardziej znosna

Your body does not like your idea being lean and big-unfortunately

Alternatywna Droga-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
************************************************
mniej bledow, koniec z marnowaniem $-prywatna pomoc-prosze o maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
no tak jak sie domyslalam poczatki sa zawsze trudne i niemam pojecia jak mam ulozyc jadlospis na dzien czytalam ze jesli owoce to na czczo 30 minut przed sniadaniem i ulozylam sobie tak
2 jablka +grejfrut
2 male slabe filizanki kawy z mlekiem
po 40 minutach sniadanie
2 jaja na twardo
2 pomidory
pol ogorka
twarozek 200 gr.granulkowany
obiad
2 piersi z kurczaka gotowane + salata z ogorkiem i pomidorem
a dalej niewiem jak;-( wogole niewiem czy to dobrze sobie opisalam jesli kolezanka ma wiekrze doswiadczenie to czy mozesz doradzic co zmienic tak zebym niemusiala duzo szukac w sklepie prosto latwo no i z rozsadkiem?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 55 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8791
Witam! Jadłospis wydaje się ok. Jedynie należałoby zwrócić uwagę na ten twarożek - Monti zaleca odtłuszczony nabiał, chociaż w połączeniu z pomidorem i ogórkiem może być. Jemy dwa rodzaje posiłków: białkowo tłuszczowe i wówczas można dodać węglowodany o IG < 35, albo posiłki węglowodanowo - białkowe (węglowodany < 50)bez dodatku tłuszczu, a jeśli już to w niewielkich ilościach ze zdrowych źródeł (najlepsza oliwa z oliwek). Najwięcej się dowiesz czytając post w odżywianiu (pojawiają się tu jednak pewne błędy), do którego widzę już dotarłaś, no i oczywiście książki. Niektóre produkty są wykluczone: mąka, ziemniaki, cukier itp. Trochę czasu zajmowało mi zawsze sprawdzanie etykiet na produktach, przestałam niektóre z nich kupować np. keczup, musztardę, bo zawierają cukier. Więcej czasu zaczęłam poświęcać na samodzielne przygotanie posiłków, sama przygotowuję np. majonez do sałatki i zamiast cukru używałam fruktozy. Teraz dodaję do niego odrobinę słodzika, bo ma zdecydowanie dużo mniej węglowodanów, ale to już inna dieta. Pytaj, jeśli czegoś nie wiesz (możesz na priva), w odżywianiu też Ci odpowiedzą.
Powodzenia
andrea_l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pamietaj ze fruktoza w ilosci powyzje 50 g dziennie (lub cukier powyzej 100g dziennie) powoduje duzo problemow

Your body does not like your idea being lean and big-unfortunately

Alternatywna Droga-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
************************************************
mniej bledow, koniec z marnowaniem $-prywatna pomoc-prosze o maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747


hej pozdrawiam was dawno niebylam jestem nadal wierna diecie tluszczowej chodz ostatnio czesciej robilam przerwe,ale teraz do lata bede systematyczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
to moje aktualne foto.na tej diecie czuje sie najlepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
kobieto - nie zrzucaj nic juz
wygladasz przepieknie i niejeden sie ze mna zgodzi !
gratuluje efektow - pamietajaac wczesniejsze zdjecia

pozdrawiam

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2004-02-08 23:11:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest HST?

Następny temat

HIT co i jak

WHEY premium