SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WW i IG

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
tez nierozumiem jednego najpierw pisza tu ze to weglowodany tucza teraz ze kalorie to co w koncu?
OGOLNIE RZECZ BIORAC - KALORIE SA NAJWAZNIEJSZE - JESLI BEDZIE ICH MNIEJ NIC SPALASZ TO NAWET GDYBYS JADLA SAM CUKIER () TO BYS NIE UTYLA SPRAWA WEGLOWODANOW WYGLADA W TEN SPOSOB ZE PRZY NADMIARZE KALORII TO WLASNIE ONE PRZEKSZTALCAJA SIE W TLUSZCZ - PO PROSTU NADMIAR GLIKOGENU W ORGANIZMIE ODKLADA SIE W ZAPASY (TLUSZCZ)

czy moge sobie zyc przy tej diecie tyle ze co 2 tygodnie robic 2 dni owocowo warzywne zeby niezaprzestac jesc ich calkowicie?
JESLI JESTES NA TYPOWIEJ DIECIE CKD (TLUSZCZOWEJ, KETOZA ITP.) TO ODRADZAMY - ZE WZGLEDU NA POWIKLANIA MOGACE WYSTAPIC W JEJ TRAKCIE - PZTRAC NA NIA W DLUZSZEJ PERSPEKYWIE CZASU PO PROSTU ZBYT DUZA ILOSC CIAL KETONOWYCH W ZBYT DLUGIM OKRESIE CZASU POWODUJE MIN. KWASICE ORAZ SZEREG INNYCH TO JEST GLOWNY POWOD ZALECENIA - ZE TEJ DIETY NIE POWINNO SIE TRAKTOWAC JAKO SPOSOB NA ZYCIE
CO INNEGO DIETA NISKOWW - I DLATEGO BINIU POWTARZA CI TO I PRAWDOPODOBNIE BEDZIE POWTARZAL
CO DO LADOWAN (CZYT. DNI WARZYWNO-OWOCOWYCH) TO NIE ZMIENIA TO FAKTU ZE NADAL JESTES W KETOZIE I NADAL JEDZIESZ NA TLUSZCZACH WNIOSEK : PATRZ WYZEJ.

czy wtedy moge sobie tak dluzej utrzymywac ta diete?o to mi chodzi wiec znacie odpowiedz na moje pytania?czemu tylko 2 miesiace?
ODP. WYZEJ.
POZDRAWIAM

Pamietaj ze diety niskoww to nie sa diety ketogeniczne a wiec te pierwsze mozesz (a nawet powinnas) traktowac jako sposob na zycie - jesli teraz mowisz ze tluszczowa jest ok - to powinnas polubic takze niskoww odczuwajac prz tym korzysci dla zdrowia

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje za wyrozumialosc i za odpowiedzi wiec dieta niskoww. nisko to tak jak pewnie kolega pisal musze sama zobaczyc,szkoda ze musze eksperymentowac,jesli chodzi tez o to co napisalam ze w trakcie diety tluszczowej chcialam wprowadzic co dwa tygodnie owoce ale nie dlatego ze mysle ze ta dieta bedzie leprza czy cos podobnego tylko ja wlasnie koncze ta dietke za kilka dni ,i tak naprawde wcale niemam na to ochoty juz niechodzi mi o chudniecie ale tez o to ze niechodze glodna,dlatego chcialam sobie robic co dwa tygodnie dwa dni na lezejsze jedzonko,niewiem czemu ta dieta ma byc zla dla zdrowia,kurcze ja sie czuje tak super ze w calych 2 miesiacach tylko raz zjadlam troche platkow czekoladowych na mleku ale i to nieduzo bylo a tak zadnego doladowania bo mi sie niechcialo tego,chce mi sie plakac jak mysle o rozstaniu z moja dietka za 3 dni jak ja wytrzymam bez schabowych?ja juz sama niewiem co ja mam robic,ja nawet nietesknie za moimi ulubionymi owocami bez ktorych niemoglam zyc jeszcze 2 miesiace temu ehhhniewiem co zrobie........

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
SPRAWA WEGLOWODANOW WYGLADA W TEN SPOSOB ZE PRZY NADMIARZE KALORII TO WLASNIE ONE PRZEKSZTALCAJA SIE W TLUSZCZ - PO PROSTU NADMIAR GLIKOGENU W ORGANIZMIE ODKLADA SIE W ZAPASY (TLUSZCZ)

nie do konca aby przeksztalcac ww w tluszcz nalezy zjadac ich min 600g dziennie (dla przecietnego czlowieka) i to przez kilka dni
organizm spala to paliwo ktore jest najbardziej dostepne czyli jesli jemy duzo ww to spala je ale jednoczensie zwalani i uwalniania etluszczu zmagazynowanego na potrzeby energetyczne, oaraz zjedzone laduje do komorek tluszczowych to jest glowna przyczyna tycia na diecie wysokoww (oczywiscie przy przekroczeniu zapotrezbownaia kalorycznego)

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. jelsi sie dobrze czujesz na dietach niskoww to nie zmieniaj tego
2. zwiekszo ilosc ww (z warzyw i owocow) do okolo 100-120g (od czasu do czasu margines na cos dobrego )
3. obserwuj reakcje jesli wszystko jest Ok i czujesz sie dobrze to masz gotowy przepis na dlugi styl odzywiania

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i o to mi kochani chodzilo o to ostatnie ze moge jesc miesko jak do tej pory tyle ze zwiekrze troche ilosc ww ale z warzyw lub jakies owocka np.truskawek troszke a owoc lub warzywko nieutuczy mnie bo ma malo kalorii jedynie bede miala stala wage super to mnie pocieszyliscie uff mam z glowy i niezawracam juz glowyno ale moze te 2 tygodnie jeszcze sobie przedluze kurde bo bym chciala jeszcze z 3 kilo zrzucic a potem byle nieprzytyc,jesli chodzi mi o miesko to postaram sie jesc chudsze oczywiscie niz do tej pory

Agataa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
pamietaj o bilansie kalorycznym i powodzenia

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
prosze o pomoc ,czy przy diecie atkinsa ,moga wypadac wlosy?od kilku dni zauwazylam ze wyciagam strasznie duzo wlosow,jestem na diecie od 2,5 miesiaca,tez mam zawroty glowy ,biore witaminy ale czy to starczy?co mam robic??????cholernie sie boje ze moze jeszcze raka dostane przez ta diete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a jak wyglada spozycie warzyw i mikroelemetow ??

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
jem tylko mieso wszelkiego rodzaju i sery,biore multiwitamine to wszystko doladowan nierobilam,bo nieodczuwalam takiej potrzeby,czasem zjadlam ogorka lub pomidora bardzo zadko czasem szpinaku troche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dodaj warzyw sama multiwitamina nie zawsze wystarcza

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
LowCarbMassGainDietLyleApproved
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest HST?

Następny temat

HIT co i jak

WHEY premium