SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WW i IG

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
Dziekuje za mily i duzy w sumie komplement bo mi pomagaliscie ,sama jestem zadowolona z efektow i dumna z siebie ze wytrzymalam i dalam rade bez zadnych sztucznosci zrzucic kilogramy,ale ostatnio jak bylam w polsce u babci to ona mnie nastraszyla ze po 3 latach sie umiera od tej diety,i mi powiedziala o swojej siostrze ,tyle ze ci ludzie byli chorzy na cukrzyce i wiem ze wtedy niemozna byc na diecie tluszczowej,ale nadal mam troszke strachu o zdrowie,juz w maju minie rok od zaczecia diety,czasem od niej odejde zeby sie niezdolowac,robie pewne odstepy,ale ja niechce zrezygnowac z tego odrzywiania czy naprawde jeszcze 2 lata zycia mi zostaly ?moze to smieszne hehe ale mam cykora troszke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
opisz przykladowy obecny dzien (jedzenie)
wyglad super !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
hmm sczerze? to jem prawie samo mieso tluste i nietluste,wcinam salate,ale nie codziennie,pomidora ale tez niecodziennie i ogorka tez niecodziennie lykam witaminy+chrom,jem jajka do 4 dziennie to zalezy jak mi sie jesc chce w ciagu dnia raz mniej raz wiecej,i jeden serek granulkowany to wszystko czasami kielbaske jakas no i ser ale niemam dokladnie opis na kazdy dzien,jem jak mi sie chce jesc i tyle az niebede glodna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
moj jadlospis jest rozny,dzis zjadlam zaledwie serek granulkowany,jedna grubsza kielbaske kilka plasterkow wedliny i sera zoltego,zrobilam sobie smietane bita i to wszystko ,normalnie jem do 3 kotletow schabowych dziennie dolacze tez salaty,albo pomidora,czasem zrobie do tego pyszne pieczarki na masle,to cale moje jedzonkoaha lykam witaminy i do tego + chrom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
a gdzie warzywka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poki dieta opiera sie na naturalnych produktach
miesach, rybach , orzechach, nasionach , warzywach, owocach, jajach i ew nabiale i jest uzupelniana o zdrowe tluszcze
to jest to najzdrowsza z diet !!
jednak gdy zaczynamy dodawac duzo produktow przetworzonych, bazowac na np tlustym hodowlanym miesie rezygnujemy z warzyw i owocow
w moim odczuciu przestaja byc idealna (wiem Paleo ze pewno sie ze mna nie zgodisz ), stajac sie juz pewnego rodzaju ryzykiem
prosze pamiataj o tym oceniajac swoja diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta kiepska;

nie mozna bazowac na wedlinie i nabiale; poczytaj sobie liste skladnikow na dowolnej wedlinie to zrozumiesz dlaczego;

jezeli jestes na diecie niskoweglowej to mieso i ryby powinny byc podstawa; reszta wg smaku i zapotrzebowania kalorycznego;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
Biniu ale ja jestem na diecie niskoweglowodanowej wiec zadne owoce jak wiesz, zaden cukier,a jesli chodzi o reszte oczywiscie jem mieso ale akorat wczoraj dopiero wieczorem zjadlam a kawalek wedliny niezaszkodzi,samej szyneczki ,ogolnie zjadam miesko,wprowadzam salate pieczarki i pomidora,na raty oczywiscie,jesli chodzi o ryby to nieruszam tych ze sklepu,jestem nauczona jesc swierze "prosto z morza" od taty i sklepowe mi nieprzejda przez gardlo,co moge w zamian zastapic?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezeli chodzi o aspekty zdrowotne to bardzo dobre sa sardynki np w oliwie z oliwek ale nie wszystkim przejda przez gardlo; jezeli nie to makrele, sledzie;
jedzenie chudych ryb jest zbedne;
jezeli nie lubisz ryb kup sobie suplement z omega-3 znajdziesz w kazdej aptece;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 747
niewiem co robic pierwszy raz w zyciu zaczela mnie lekko pobolewac watroba,czy to od mojej tlustej diety?zaplacze sie jak bede musiala zrezygnowac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest HST?

Następny temat

HIT co i jak

WHEY premium